В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Фарборозпилювачі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Краскопульт – це інструмент для розпилення фарби, грунтовки, лаку на поверхню. Його ще називають пульверизатором, фарборозпилювачем. Купити краскопульт варто, якщо ви хочете зменшити час на роботу з фарбуванням і при цьому пофарбувати поверхню виробу якісно.

Фарборозпилювачі.jpg

Як влаштований краскопульт?

Краскопульт включає кілька деталей. Вони можуть відрізнятися матеріалом виготовлення, якістю, напором:

  • пістолет або вудка для розпилення рідини;
  • бачок з пластика або металу в якому буде знаходиться суміш;
  • система харчування.

При виборі фарбопульта також зверніть увагу на елементи арматури. Краще якщо вони будуть з нержавіючої сталі.

Який купити фарборозпилювач за способом живлення?

Ви вибираєте який краскопульт вам підійде в залежності від того яку площу будете зафарбовувати, з яким матеріалом працювати, наскільки швидко потрібно зробити фарбування або грунтування.

Електричний фарборозпилювач

Електричний фарборозпилювач простий у використанні, не вимагає контролю тиску. Підійде для грунтовки або дуже рідкої фарби. Є моделі пульверизаторів з міні компрессором, які не поступаються в роботі іншим фарборозпилювачам їх можна використовувати для більш густих сумішей.

Електричний фарборозпилювач.jpg

Акумуляторний краскопульт

Пульверизатор працює від акумулятора, в використанні простий також,  як і електричний. Термін роботи залежить від акумулятора. Купити такий фарборозпилювач варто тим, хто буде працювати не використовуючи електрику або на висоті, через його мобільність.

Акумуляторний краскопульт.jpg

Пневматичний фарборозпилювач

Пульверизатор укомплектований компресором від якого отримує живлення. Більш складний у використанні, але розпилює фарбу різної густоти рівною текстурою без потьоків. Економний у плані менших витрат фарби, лаку. У цього фарборозпилювача ціна буде дорожче, через матеріал, який використовують для його виготовлення.

Пневматичний фарборозпилювач.jpg

Механічний краскопульт або пульверизатор

Використовується за принципом насоса. Повітря накачується ритмічними натисканнями на важіль. Підходить для побілки і грунтування. Для обробки поверхонь, які не вимагають гладкості та педантичності. Можна вибрати діафрагмову або поршневу модель фарборозпилювача, які відрізняються способом подачі матеріалу.

Механічний краскопульт.jpg

Як вибрати краскопульт згідно потужності

Оптимальна потужність для професійного фарборозпилювача – 500 Вт. Але у побуті можна використовувати і пристрої з меншою потужністю. Чим більше потужність пульверизатора тим рівномірніше покриття і якісніша робота.

Що важливо знати про тиск при роботі з фарбопультом

Для роботи з фарбопультом важливо враховувати тиск пристрою. Звернути увагу потрібно на такі деталі:

  • тиск 4 – 5 атмосфер – оптимальний;
  • розпорошуючи рідку суміш тиск потрібно збільшити, а сопло зробити ширшим для того, щоб краскопульт витримав навантаження;
  • чим більший тиск тим швидше наноситься фарба, але і витрати фарби у вигляді дисперсного туману будуть більшими, тому для економного нанесення варто зменшити тиск до 0, 6 бар.

Бак фарборозпилювача

В першу чергу зверніть увагу на розташування бака пульверизатора:

  • нижній бак використовується для роботи з рідкими розчинами і фарбами;
  • верхній бак – для густих матеріалів;

Місткість повинна бути більш 0, 5 л. Продуктивність –  0, 5 л за хвилину або вище, оскільки, якщо фарборозпилювач з малою продуктивністю то мало чим відрізняється від звичайного валика.

Як працювати з допомогою фарбопульта?

Для використання пульверизаторів потрібно зробити нескладні дії адже всі вони схожі за способом використання.

  1. Зняти бак, наповнити його потрібною сумішшю і прикріпити до фарборозпилювача.
  2. Набрати необхідний тиск за допомогою компресора.
  3. Приєднати гнучкий шланг однією стороною до пістолета фарбопульта а іншою до компресора.
  4. Включити пульверизатор, після того як буде досягнуто потрібного тиску.
  5. Відрегулювати потік рідини і повітря за допомогою гвинтів. Щоб через центральний отвір –  сопло пістолета –  надходило потрібна кількість для вашої роботи.
  6. Задати контур факела, плями, який буде утворюватися при натисканні на важіль пістолета. Це можна зробити за допомогою форсунок навколо сопла пістолета фарборозпилювача.

Розпилення відбуватиметься через повітря, що надходить в пістолет фарбопульта. Натискаючи на важіль ви сприяєте вакууму і розчин рухається по трубці всередині бака.

Після використання пульверизатора для продовження його придатності потрібно дотримуватися правил очищення пристрою

Оскільки матеріал для фарбування швидко висихає, потрібно вчасно вжити заходів для очищення пульверизатора. Зробити це потрібно так:

  1. Відкрутіть бак для сумішей і промийте його теплою водою, а потім просушіть.
  2. Відкрутіть фіксуючу голівку і вийміть зйомні елементи (сопло, пластикову накладку, металевий стрижень, пластикову трубу для фарби).
  3. Промийте і просушіть деталі пульверизатора.

Після промивання і просушування скрутіть всі деталі назад.

Якщо виникають несправності в роботі з фарборозпилювачами

У такому випадку потрібно знати особливості будови пульверизатора і яка подача матеріалу про що свідчить:

  1. Крива або вузька струмінь. Виникає при засміченні сопла. Для усунення проблеми потрібно підібрати сопло з більшим діаметром, промити і очистити інструмент.
  2. Малий розмір струменя. Потрібно очистити бічні канали для повітря за допомогою гострого предмета або шляхом продування.
  3. Однобокий струмінь –  пошкодився наконечник для розпилення фарби або сопло. Перевірте комплект і замініть пошкоджену деталь на аналог.
  4. Сплющення струменя у фарбопульта може бути через низький тиск або малов'язкий матеріал. Потрібно поставити потрібний тиск або замінити сопло на менше за діаметром.
  5. Заклинювання кнопки. Трапляється, оскільки фарборозпилювач забивається пилом і фарбою. Потрібно розібрати і почистити пристрій.

Не забувайте використовувати засоби індивідуального захисту –  рукавички, респіратор, окуляри, а також провітрювати приміщення в якому наносився матеріал за допомогою фарборозпилювача.

На сайті Побудуй Ви можете вибрати і купити фарбопульти, різні за системою живлення, потужністю і тиском та ціною, які підійдуть Вам. Телефонуйте! З радістю допоможемо! 


Питання, що часто виникають про фарборозпилювачі:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Фарборозпилювачі?
  • Ціна на Фарборозпилювачі від 299 до 11 274 грн.
  • ❓ Які популярні бренди в розділі Фарборозпилювачі?
  • Фарборозпилювачі Auarita

    Фарборозпилювачі Black Decker

    Фарборозпилювачі BOSCH

    Фарборозпилювачі Crown

    Фарборозпилювачі DWT