В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0

Фрезери

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Фрезер це ручний фрезерний електричний пристрій, гідна заміна для фрезерних верстатів, що дозволяє виконувати фрезерування деталей за місцем, що не переміщує деталі до місця розташування громіздкого обладнання. Фрезер поступається за потужністю стаціонарному фрезерному верстату. При роботі верстата рухається заготовка, а при використанні фрезера переміщується він по поверхні деталі. Через це фрезери призначені, в основному, для робіт по дереву. Однак, існують моделі, що працюють і з металом. При будь-якому їх використанні ОБОВ'ЯЗКОВО виконувати вимоги техніки безпеки, тому що фрезер є джерелом підвищеної небезпеки.

Фрезер в роботі.jpg

Якими бувають фрезери

Фрезерування це механічна обробка деталей, при якій фреза здійснює обертальний рух, а інструмент і заготовка рухаються поступально один відносно одного. Завдяки цьому фрезер призначений для виконання наступних робіт:

  • свердління отворів різних конфігурацій;

  • вибірка пазів і виїмок практично будь-якої форми і профілю;

  • обробка торців деталей;

  • вирізання деталей складної форми.

За своїм призначенням фрезери можна розділити на наступні групи.

  1. Вертикальні - призначені для будь-якого виду фрезерування.

  2. Крайколичкувальний - використовуються тільки для обробки крайки заготовки

  3. Універсальні - мають дві основи і мають властивості вертикального і крайколичкувального інструменту.

  4. Присадні - застосовується для виготовлення отворів і пазів

  5. Тримери - пристосовані для роботи з ламінатом

  6. Ламельні - для прорізання вузьких пазів потрібної довжини.

Як влаштований фрезер і від чого залежить ціна

Від якості деталей залежить ціна на фрезер. Але щоб відповісти повністю на питання ціни і як купити фрезер недорого або точніше сказати оптимально по співвідношенню ціна / якість, розберемо з яких складових частин складається цей інструмент.

Фрезер.jpg

  1. Корпус.

  2. Станина.

  3. Електродвигун.

  4. Система управління.

  5. Система кріплення фрези.

Корпус

Це елемент, який зв'язує всі складові частини в єдиний інструмент. У корпусі встановлюється електродвигун, на ньому розміщені елементи управління. Кріпиться корпус безпосередньо до станини.

Корпус фрезера.jpg

Станина

Є несучим елементом, який забезпечує перпендикулярність інструменту щодо заготовки. Змінюючи висоту розташування корпусу над станиною регулюється глибина обробки деталей фрезою. Пересуваючи станину по заготівлі, отримують прямий або фігурний різ поверхні, в залежності від траєкторії руху. У станини обов'язково є патрубок для приєднання пилосмока, використання якого знижує забруднення приміщення.

Станина до фрезера.jpg

Електродвигун

Силовий агрегат, що забезпечує роботу фрези, при потужності і швидкості обертання, які заявлені в паспорті пристрою. Потужність двигунів вузькоспеціалізованих фрезерів, зазвичай, нижче, ніж потужність універсальних інструментів.

Система управління

Розташована на корпусі. Забезпечує управління електродвигуном і дозволяє змінювати глибину, спосіб і напрямок обробки заготовки.

Система кріплення

Забезпечує надійне встановлення і утримання фрези. Надійність даної системи є гарантією якісної і безпечної роботи фрезера.

На що потрібно звернути увагу перед тим, як купити фрезер

  1. Ім'я виробника (бренд) - є однією з найважливіших характеристик інструменту і впливає на ціну. Фрезер є джерелом підвищеної небезпеки. Провідні світові виробники електроінструменту приділяють велику увагу забезпеченню безпечної та надійної роботи своїх пристроїв.

  2. Потужність двигуна і швидкість обертання фрези. Ці показники визначають продуктивність фрезера. Максимальна потужність інструменту, зазвичай, коливається в межах від 0,6 до 2,5 кВт. У спеціалізованих інструментів (наприклад, крайколичкувальний, триммер, ламельний) потужність нижче, ніж у універсальних.

  3. Наявність пилосмока в комплектації фрезера. Це не є беззаперечне вимога. Але якщо фрезер укомплектований пилосмоком, його ціна буде нижче окремо придбаних фрезера і пилосмока. Гарний варіант заощадити.

  4. Комплектація інструменту допоміжними елементами, такими, як паралельні упори, затискні цанги під різні хвостовики, ключі, копіювальні втулки.

  5. Особливу увагу потрібно звернути на розташування утримувачів і керуючих кнопок і важелів. Якість і безпека роботи залежить від зручності утримання і пересування інструменту.

Основні правила безпеки при роботі з фрезером

  1. Категорично забороняється працювати з фрезером в стані алкогольного сп'яніння.

  2. Дітям не можна перебувати поблизу від працюючого інструменту.

  3. Працювати можна тільки з повністю справним інструментом і фрезою. Перед їх використанням необхідно провести огляд на предмет наявності зовнішніх пошкоджень.

  4. Фреза повинна бути надійно закріплена

  5. Заміна фрези проводиться тільки при відключеному від мережі вилці харчування.

  6. Заготівля повинна бути надійно закріплена до початку її обробки.

  7. Забезпечення чистоти оброблюваної поверхні і робочого місця необхідно для забезпечення безпечної роботи.

  8. Перед початком роботи потрібно переконатися в стійкості свого становища.

  9. Необхідно переконатися у відсутності звисаючих елементів одягу до включення фрезера.

  10. Використання засобів індивідуального захисту (окуляри, засоби захисту органів дихання) ОБОВ'ЯЗКОВО.

  11. Не можна відволікатися на зовнішні подразники в процесі роботи з фрезером.

Купити фрезер будь-якого призначення в інтернет-магазині Побудуй

Замовляйте фрезери в інтернет-магазині Побудуй. Інтернет-магазин Побудуй - це великий вибір, доступні ціни та кваліфікована консультація. Ми порадимо, яка модель фрезера підійде Вам для виконання запланованих вами робіт. Телефонуйте, пишіть в on-line чаті. Завжди раді відповісти на будь-які питання.

Питання, що часто виникають про фрезери:

  • ❓ Яка вартість товарів з розділу Фрезери?
  • Ціна на Фрезери від 800 до 33 199 грн.