0 грн. 0
Фільтр:

Дитячі шафи для садочків

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

За відсутності достатнього меблювання будь-яка група дитячого садка моментально перетвориться на велике звалище речей, які важно сортувати. Малюки і так не відрізняються організованістю і постійно втрачають все, що не прив'язане до них на мотузочку, - без належного виховання відповідальності за зберігання своїх речей одному вихователю абсолютно неможливо буде впоратися з цілою групою. Саме тому дитячі меблі для садочків обов'язково включають до себе кілька видів шаф різного призначення.

Шафа для одягу

Вона повинна бути індивідуальною для кожного вихованця, ця річ абсолютно необхідна. Найбільш практичною моделлю є трисекційний шафа. Завдяки своїм габаритам вона проста в транспортуванні, і розміри вбиральні легко змінити шляхом простого додавання нових секцій при збільшенні/скороченні кількості вихованців в групі. Легка, але при цьому стійка, так що маленькі бешкетники не зможуть перевернути конструкцію на себе. Усередині передбачена секція для змінного взуття, додаткова поличка для головних уборів, гачки для верхнього одягу. Механізм двері надійний і довговічний, при цьому з відкриванням-закриванням впораються навіть найменші. Зручні ручки розташовані на рівні дитячого росту.

Шафа для посуду

Дитячі меблі для дитячих садків включають до себе також спеціальну шафа-тумбу, в якій буде зберігатися посуд, недосяжний для юних загребущих рученят. Підлогове розташування полегшує роботу на кухні, виключаючи необхідність постійно тягнутися вгору до настінних полиць, а поверхня може бути використана функціонально. Негабаритна і недорога, але тим не менш досить містка, шафа для посуду на три секції стане надійним помічником вихователя в їдальні.

Шафа для горщиків

Дитячі горщики також повинні міститися в чистоті і порядку. Всього одна шафа для горщиків на 16 секцій, розташована у вільній стінки, здатна забезпечити потреби в місцях для горщиків групи середніх розмірів. Поверхня може бути декорована кімнатними квітами, серветками і так далі. Вибираючи дитячі меблі для дитячого садка, важливо спиратися в першу чергу на практичність, надійність конструкції і невисоку ціну. Всім цим якостям повною мірою задовольняють товари, представлені в нашому магазині.

Питання, що часто виникають про дитячі шафи для садочків: