0 грн. 0

Софіти VOX INFRATOP

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Софіти Infratop – це гарний та зручний у монтажі матеріал для підшивки карнизних звисів. Пластикові софіти виглядають краще, служать довше і монтуються простіше, ніж усі альтернативні матеріали на зразок натуральної деревини або металу. Особливо якщо купити софіти VOX Infratop (Польща). Розберемося чим вони кращі і що ви отримаєте, якщо вирішите встановити саме Infratop.

Софіти Infratop.jpg

Особливості та переваги софітів Infratop

Спочатку нагадаємо навіщо взагалі потрібна карнизна підшивка софітом, адже насправді це необов'язковий елемент. Але якщо і не обов'язковий, то чисто декоративним його не назвеш, адже підшивши карнизний звис, то ви отримаєте:

 1. Захист підпокрівельного простору від проникнення птахів та комах. Пташині та осині гнізда під карнизом мало кого порадують.
 2. Захист кінців крокв, балок та дощок від дощу та сонця. А отже, гниття і руйнування не почнуться.
 3. Дозовану та продуману вентиляцію підпокрівельного простору завдяки прихованій перфорації. Всі панелі софіту VOX Infratop мають приховану перфорацію, немає окремо перфорованої та не перфорованої серії як у всіх інших виробників.
 4. Завершений та красивий зовнішній вигляд фасаду на найближчі 30 років.

Купити софіти VOX Infratop вигідно тому, що мають низку особливостей та конкурентних переваг:

 1. Унікальний формат панелі софіту VOX Infratop із прихованою перфорацією. Це дає можливість вентиляції підпокрівельного простору та зберігає чудовий зовнішній вигляд панелі. Вентиляція є критично важливою особливо для утеплених дахів. Потік свіжого повітря не дає розвиватися грибкам і плісняві, а також дає можливість підтримувати мінеральну вату сухою видаляючи конденсат з підпокрівельного простору.
 2. Вентиляція підпокрівельного простору.jpg

 3. Зовнішній шар VOX Infratop виконаний методом термодруку, це підвищує стійкість до подряпин та вигоряння від ультрафіолету. А також створює достовірний рисунок деревини. Подібна технологія є лише у кількох інших виробників, але тільки софіти Інфратоп досягли таких вражаючих результатів.
 4. Нова система сполучного замка, де про правильний монтаж дає знати клацання (клік). Це унеможливлює помилку монтажу пов'язаної з неповним зачепом панелей між собою. При сильному вітрі таке з'єднання деренчить і ляскає і навіть трапляються випадки, коли панель софіту вискакує з кріплення.
 5. Гарантія 30 років, тоді як більшість інших брендів не перевищує 10-15 років. Причому чесна гарантія без усіляких спеціальних умов, прописаних дрібним шрифтом.

Що стосується питання як розрахувати потрібну кількість панелей софітів, то рекомендуємо зробити ескіз вашої покрівлі з розмірами ширини та довжини карнизного звису. Надішліть ескіз нам, і отримайте готовий розрахунок з ціною софіту VOX Infratop, як основних панелей, так і монтажних планок. Але можна підрахувати площу карнизу та кількість софітів самостійно. Як приклад можна вивчити нашу статтю, де є приклади розрахунку софітів та водостічної системи. Головна рекомендація брати софіти для карнизної підшивки із запасом у 15% від розрахункової площі. Тому що практика показує, що якась кількість панелей буде зіпсована, десь виявиться, що площу порахували не зовсім правильно. Купити софіт VOX Infratop із запасом раціональніше, ніж потім замовляти пару панелей окремо. Адже це габаритний товар із досить дорогою доставкою.

Також вивчіть інструкцію щодо монтажу пластикових софітів. Навіть якщо не збираєтесь монтувати софіти власноруч, корисно знати, щоб проконтролювати, що монтажники все роблять правильно.

Ключові рекомендації щодо монтажу софітів VOX Infratop

Наступні правила пов'язані з тим, що пластик ПВХ має помітний коефіцієнт температурних розширень. І потрібно, щоб панелі могли злегка зміщуватися вздовж поздовжньої осі для компенсації температурних розширень.

 • не можна затягувати кріплення намертво, під капелюшком повинен залишатися невеликий зазор;
 • необхідно також залишати маленькі зазори в глибині J-планок і сполучних профілів.

Рекомендації по монтажу софітів VOX-Infratop.jpg

Перш ніж вирішити купити софіт VOX Infratop або придивитися до інших варіантів, перегляньте варіанти кольорів карнизної підшивки. Є кілька рішень у колекції Nature та Unicolor, див. ілюстрацію нижче.

варіанти кольорів карнизної підшивки.jpg

Чому вигідно купити софіти для карнизної підшивки Infratop


По-перше, у нас є 26 складів та представництв на всій території України, де підтримується наявність усіх різновидів софітів VOX Infratop. Можна домовитись про самовивезення з найближчого до вас складу або організувати доставку.

По-друге, у нас можна купити не тільки карнизну підшивку від найпопулярніших брендів, а й інші матеріали для будівництва та догляду за будинком:

 • утеплювачі для стін та фасадів – мінеральна вата, полістирол, PIR утеплювач;
 • електроінструмент: болгарки, шуруповерти, промислові пилососи, перфоратори;
 • сухі будівельні суміші; фарба, плитковий клей;
 • сайдинг та фасадні панелі;
 • водостічні системи – пластикові та сталеві;
 • підпокрівельні плівки для паро- та гідроізоляції.

Крім того, у нас є своя служба доставки по Києву та передмістю. Якщо у вас виникли питання щодо розрахунків потрібної кількості елементів, термінів доставки або формі оплати телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Обов'язково допоможемо вирішити ваші запитання.