0 грн. 0

Софіт коричневий

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Коричневий софіт для підшивки карнизів – це красиво, стильно і практично. На відміну від світлих тонів не жовтіє, і втрачає свіжості з плином часу. На коричневій поверхні пил малопомітний і майже не вимагає догляду. Випускається софіт з ПВХ (полівінілхлориду) у вигляді довгих панелей з рифленням і ребрами жорсткості. Буває перфорований софіт для посиленої вентиляції підпокрівельного простору і суцільний без перфорації.

Коричневий софіт для підшивки карнизів.jpg

Чим відрізняється коричневий софіт від різних брендів

Поки пластикові панелі софіта нові, дуже складно помітити різницю, навіть якщо поставити їх поруч. Софіт коричневий дуже легко маскує недоліки сировини і технології виготовлення, але різниця є і не тільки ціна:

  1. Технологія виробництва: з якої сировини (первинної чи вторинної) зроблений коричневий софіт. Забарвлення, якщо з вивороту панель світла, значить пофарбований тільки тонкий зовнішній шар, а це зменшує термін служби.

  2. Наявність додаткового шару з фактурою. Основна панель виготовлена з первинної сировини і забарвлена в масі, але з лицьового боку є окремий шар (як офсетний принт) це плюс. Такий шар на софітах коричневого кольору імітує фактуру деревини і захищає від ультрафіолету. На карнизну підшивку на відміну від сайдингу, рідко потрапляють прямі сонячні промені. І багато виробників роблять софіти без захисту від ультрафіолету. Але невелика кількість ультрафіолету не означає, що його немає зовсім, тому краще купити коричневий софіт дорожче, але з додатковим ступенем захисту і бути спокійним. Низька ціна означає, що якість буде так собі, і швидку втрату зовнішнього вигляду.

  3. Гарантія від виробника. Кращі бренди дають 10 років. На бюджетний софіт може бути тільки 1 рік гарантії. Це не означає, що через рік його потрібно міняти. При вдалому збігу обставин і правильному монтажі недорогий софіт може простояти 8-10 років, але той, на який гарантія 10 років прослужить і 15-20 років.

Правила монтажу коричневого софіту

Як і інші пластикові матеріали такі, як: прозорий шифер і сайдинг – софіти мають значний коефіцієнт теплового розширення. Це означає, що при монтажі їх не можна фіксувати намертво. Елементи коричневого софіту повинні мати можливість зміщуватися на 2-3 мм на кожному метрі, адже взимку і влітку пластикові деталі мають різний розмір. Для цього необхідно:

  • залишати проміжок близько 1 мм між капелюшком шурупу і панеллю софіту, якщо важко вгадати такий проміжок, закрутіть саморіз до кінця, а потім відпустіть на один оборот;

  • загвинчувати кріплення якомога ближче до центру отворів, інакше при стисканні саморіз упреться в край і панель може деформуватися;

  • Правила монтажу коричневого софіту (1).jpg

  • якщо карниз ширший за 0,5 метра, встановіть по центру ще один брусок, див. схему нижче;

  • Карниз ширший 0,5 метра.jpg

  • залишати проміжки в місцях, де кромка панелі заходить у паз джей планки або зовнішнього кута.

Якщо потрібна консультація і повна інструкція з монтажу коричневого софіту, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Відповімо також на всі питання щодо наявності, характеристик і можливості придбати коричневий софіт у вашому регіоні.