0 грн. 0

Металеві софіти

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Металеві софіти - це один з кращих матеріалів для підшивки покрівельних карнизів, навісів, терас і гаражів. За зовнішнім виглядом вони дуже схожі на вінилові, але сталеві софіти набагато міцніші. Метал тонкий, тому вони не набагато важчі, тривалий термін експлуатації. Вони не лише надають чудового естетичного вигляду будинку, роблячи його дах більш охайним і привабливим, але і виконують захисну функцію. Зокрема, металеві софіти захищають покрівельний утеплювач, крокви та гідроізоляцію від передчасного руйнування в результаті несприятливих атмосферних явищ, а також від появи гнізд в покрівлі.

Зверніть увагу, що ціна на сайті в інтернет-магазині Наша Стройка зазначена за 1 м2. Ми допоможемо підібрати необхідний варіант як у Києві, так і в інших регіонах України!

Металеві софіти.jpg

Що таке металеві софіти, їх головні переваги

Виготовляють панелі з алюмінію або сталі, 90% - це сталеві софіти, в полімерному фарбуванні. Крім основного лакофарбового покриття, метал проходить антикорозійну обробку цинком, завдяки чому стає абсолютно не схильний до корозії протягом довгих років. Колір покриття може бути будь-який, від стриманих однотонних кольорів до малюнка під дерево. Але більшість софітів металевих продаються в білому і коричневому кольорах. Ціна фарбування на замовлення завжди вища базової, але, якщо ви готові почекати і питання ціни для вас не головне, цілком можна отримати ексклюзив.

Колір софітів.jpg

Головними перевагами металевої підшивки вважаються:

  1. 100% стійкість кольору і форми. Під час різких перепадів температур метал не деформується і не вигорає при прямому впливі УФ-променів.

  2. Міцність таких панелей також вкрай висока. Незважаючи на те, що товщина металу, як правило, 0,3-0,5 мм, жорсткість у такого софіт-сайдингу придатна навіть для закріплення на ньому деяких елементів - декор, підвісні світильники тощо.

  3. Металевий софіт не горить, а значить, може застосовуватися на об'єктах підвищеної пожежної небезпеки.

Як змонтувати металевий софіт

Вам будуть необхідні інструменти і засоби захисту:

  1. Рукавички з прогумованими пальцями і долонями - кромка металевого софіта тонка, а в місцях свіжого зрізу ще можуть бути і заусениці.

  2. Шуруповерт із хорошим запасом саморізів.

  3. Киянка, рулетка, кутник.

  4. Ножиці по металу, іноді ще лівосторонні й правосторонні ножиці по металу.

  5. Ручна дискова пилка зі спеціальним диском для холодного різання металевого листа.

У більшості випадків для підшивки карнизу металевим софітів знадобляться всього три елементи: основна панель, джей-планка, і Л-планка, див. малюнок нижче:

Джей планка і Л планка.jpg

Перед початком робіт з обшивки потрібно підготувати покрівельний спуск, закріпити і вирівняти за будівельним рівнем планку з боку стіни, до неї буде кріпиться J-планка. З кромки крокв прибивається лобова дошка. Краї крокв рідко бувають рівними, завдання лобової дошки полягає в тому, щоб компенсувати «танок» і вирівняти карнизний спуск.

Підготовка кровельного звісу.jpg

Водостічна система кріпиться поверх L-планки, яка закриває лобову дошку.

Металевий софіт можна купити смугами по 3-4 метра, іноді можна замовити порізку, але ми не рекомендуємо цього робити:

  • карнизи завжди нерівні і там, де має бути півметри, з одного краю 47 см, з іншого 52, а на верстаті вам наріжуть чітко 50 см;

  • гільйотина деформує профіль металевого софіта там, де замок для з'єднання панелі з панеллю, і при монтажі доведеться ці місця відгинати викруткою, а якщо ви спорудете верстак для розмітки і різання софіта на місці таких проблем не буде.

Як купити металевий софіт в Наша Стройка

Здається, що єдиним недоліком сталевої підшивки є її ціна. Існує думка, що ціна софіта металевого занадто висока. Насправді ж вона не набагато вища в порівнянні з вінілом, а в промислових регіонах України в безпосередній близькості до підприємств, де налагоджено випуск металевого софіта, ціна може бути на рівні пластика.

Для замовлення комплекту металевих софітів потрібно підрахувати загальну площу карнизу, заміряти висоту лобової дошки, L-профіль можна замовити за індивідуальною шириною фронтального фартуха.

Надалі залишається обрати оптимальний колір софіт-панелей, зручний спосіб оплати і доставки – все.

Якщо виникли додаткові питання щодо ціни, наявності, термінів виготовлення та можливості придбання металевого софіту у вашому регіоні, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.