0 грн. 0

Софіт золотий дуб

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Софіт золотий дуб – це вибір поціновувачів натуральних і природних кольорів. Карнизна підшивка з малюнком і ламінацією під натуральне дерево за ціною вище однотонних варіантів, а золотий дуб займає перше місце в обсягах продажів. Це не дивно – колір насичений, теплий і дуже домашній. При цьому панелі софіту дуже легкі, не вимагають догляду та обслуговування.

Софіт золотий дуб.jpg

Рекомендації з монтажу і розрахунків кількості софіта золотий дуб

Декоративний шар з малюнком деревини дає спеціальна плівка. Сама панель софіта золотий дуб зроблена з ПВХ вищої якості, а лицьовий шар зроблено методом ламінації. Зовнішній шар дає хороший приріст стійкості до ультрафіолету і довговічності.

Софіти можна купити довгими панелями по 3 або 3,5 м, потім нарізаються під довжину карнизного схилу. Кількість панелей потрібно розраховувати з урахуванням площі карнизу та всіх прибудов, де потрібна підшивка. Передбачайте невеликий запас 10-15% до розрахункової площі, обов'язково будуть обрізки і невраховані переходи, кути тощо.

Панель софіта золотий дуб.jpg

ВАЖЛИВО! Рекомендації з монтажу карнизної підшивки:

  1. Пластиковий софіт золотий дуб, як і сайдинг – має значний коефіцієнт температурних розширень. А значить, кріплення не можна загвинчувати намертво. Панелі повинні мати свободу, злегка зміщуватися вздовж вісі, не бовтатися, але зрушуватися від помірного зусилля. Для цього під капелюшком саморізу повинен бути проміжок близько 1 мм. Щоб не робити це на око – загвинчуйте шуруп як зазвичай і відпускайте на один оберт. Також повинен бути проміжок 5-6 мм з торців монтажних планок, вони не повинні жорстко впиратися ні в стіни, ні в обрешітку. Також як і самі панелі софіта золотий дуб теж повинні мати невеликий проміжок по краях.

  2. Обшивайте карниз по закінченню штукатурних й інших «мокрих» процесів, інакше бризки і краплі потраплять на поверхню. Вологи панелі не бояться, але, коли ви будете витирати засохлі бризки, можливе утворення потертостей і подряпин, які зіпсують софіт. Золотий дуб дуже втрачає свій естетичний вигляд від механічних пошкоджень. Водостічну систему можна монтувати паралельно з підшивкою софітами.

  3. Нарізати панелі софіта краще ножівкою по металу або ж електролобзиком. Не рекомендується різати болгаркою, оскільки оплавлятиметься край, хіба що на низьких обертах, але не всі моделі болгарок мають регулювання частоти обертань.

  4. Не потрібно обшивати софітами золотий дуб фронтони та інші вертикальні поверхні. Для цього є сайдинг такого ж кольору. Захист і стабілізація софіта від ультрафіолету набагато слабша в порівнянні з фасадними панелями. Прямі сонячні промені зруйнують поверхню імітації золотого дуба за пару сезонів.

  5. Не варто виконувати монтаж або займатися ремонтом карнизної підшивки взимку (при температурі нижче +5°С). ПВХ стає крихким на холоді.

  6. Випускаються суцільні і перфоровані софіти. Перфорація потрібна для вентиляції підпокрівельного простору. Якщо у вас утеплена скатна покрівля плавно переходить в карниз, рекомендується встановлювати 30% софіта з перфорацією.

Чому вигідно купити софіт золотий дуб в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, у нас є свій склад і товар завжди наявний. Крім центральних складів у Києві та Львові, є філії в усіх обласних центрах України, а значить, можна заощадити на доставці або купити софіт золотий дуб самовивозом.

По-друге, ми працюємо як інтернет-магазин і наші ціни нижчі в порівнянні з офлайн точками продажу, а якщо разом з софітами замовити водостік можна отримати додаткову знижку або безкоштовну доставку.

Отримаєте відповіді на питання щодо наявності, доставки, гарантії, ціни тощо за телефоном (0800) 50-54-52.