0 грн. 0

Софіт Айдахо

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вже ні для кого не секрет, що підшивати покрівельний карниз потрібно. Це не тільки красиво, але і практично, адже краї дерев'яних крокв і балок захищені від атмосферних впливів, а в підпокрівельний простір не заберуться птиці або інша живність. Залишається питання який саме софіт купити для підшивки покрівлі. У цьому підрозділі представлений софіт «Айдахо», зупинимося на його характеристиках та перевагах.

Покрівельний софіт «Айдахо» з Білорусі – у чомц його переваги крім ціни

  1. Універсальність – пвх основа софіта Айдахо не токсична, стійка до вологи і перепадів температур. Тому він однаково добре підходить як для покрівлі, так і для внутрішніх приміщень, таких як вхідна група, веранди і криті тераси.
  2. Матеріал фарбують в масі, а значить софіт довго тримає колір. І взагалі, пластиковий софіт «Айдахо» не вимагає обслуговування протягом всього терміну експлуатації (до 25 років).
  3. Завдяки досить «дорогому» зовнішньому вигляду при доступній ціні софіт «Айдахо» чудово поєднується з іншими видами оздоблювальних матеріалів. А значить можна створити красивий і завершений фасад будівлі.
  4. Існують панелі довжиною 2,7 метра і 3 метри. Короткі панелі набагато зручніші для транспортування.

Чи вигідно купити софіт Айдахо в магазині «Наша Стройка»

По-перше, у нас покрівельний софіт Айдахо ви купите з перших рук, а значить без переплат.

По-друге, товар підтримується на складі, можлива оперативне відвантаження в день замовлення.

Якщо потрібна консультація щодо монтажу, або цікавлять умови отримання спеціальних умов по доставці, телефонуйте. Допоможемо розрахувати потрібну кількість панелей і добірних елементів і запропонуємо зручний спосіб оплати і доставки.