Софіти Bryza

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Софіти Bryza — це один з найкращих матеріалів для підшивання карнизів. Легкий, довговічний зі стійким кольором тому користуються великим попитом не тільки на українському ринку будівельних матеріалів, але і в Росії, а також у багатьох європейських країнах. Продукція компанії відповідає європейським стандартам якості, вона має більш привабливу ціну, в порівнянні з конкурентами і, звичайно ж, відрізняється високою надійністю!

Якщо ви вибираєте матеріал для підшивки покрівлі, інтернет-магазин "Наша Стройка" рекомендує купити софіти Бриза!

Переваги софітів Бриза, представлених в нашому інтернет-магазині

Виробник випускає підпокрівельний сайдинг різних конфігурацій:


  1. Вибір з семи різних кольорів, враховуючи імітацію під натуральне дерево. Софіти Bryza ідеально підходять за кольором під водостічні системи цього ж виробника, а також гармонійно впишуться як під широкий діапазон кольорів фасаду та покрівлі, так і для будівель, виконаних з натурального зрубу.

  2. Для виготовлення панелей застосовується високоякісний ПВХ-пластик, який стійкий до всіх особливостей українського клімату. Він не боїться різких перепадів температур, тривалого впливу прямих сонячних променів, є пожежобезпечним матеріалом.

  3. Моделі з перфорацією і без. З їх допомогою ви зможете забезпечити додаткову вентиляцію підпокрівельного простору, запобігти утворенню конденсату в утеплювачі даху.

Купити софіти Бриза з доставкою по Україні - інтернет-магазин "Наша Стройка"

Вибирайте і замовляйте софіти від представленого виробника! Ми пропонуємо широкий асортимент продукції за розумними цінами! В нас є доставка по Києву та передмістью.

Весь підпокрівельний сайдинг Бриза - це чесна продукція, що має справжню європейську якість, сучасний дизайн і тривалий термін експлуатації! Якість гарантована не тільки виробником, а й нашим магазином!