0 0
Фільтр:
Відібрано:
Колір: Білий
Ціна
Від
До
107
573

Софіт білий

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Білий софіт – це один з найкрасивіших варіантів підшити карниз будинку. Часто люди допускають поширену помилу – економлять на матеріалах, призначених для підшивки. Неякісна підшивка може стати причиною виникнення таких проблем, як:

  • накопичення вологи на горищі;

  • конденсація;

  • появі цвілі і грибка.

Ці наслідки можуть викликати ветшаніе даху, а також її часткове і навіть повне руйнування. Тому, щоб дати покрівлі будинку дихати, необхідно використовувати якісні софіти. Ці вироби можна підібрати під загальний інтер'єр будинку, в тому числі і під колір. У нашому асортименті представлені софіти найпопулярніших кольорів, в тому числі білі.

Софіт – особливості та призначення

Призначення софітів – це підшивка такого роду поверхонь, як карнизи, інші краї конструкцій що звисають над стінами, стелі в альтанках і верандах. Це вид оздоблювальних панелей, роль яких полягає в захисты і забезпеченні вентиляції підпокрівельного простору. Правильно налагоджена вентиляційна система даху сприяє її довговічності і захищає покрівлю від вологи, яка викликає грибок і пліснява.

Крім вентиляційних якостей, софіт має переваги в дизайнерському плані. З ним будівля виглядає завершеною і повноцінною, дошки та інші матеріали не виступають з-під даху, і будинок має естетично красивий вид.

Софіт білий – асортимент в інтернет-магазині "Наша Стройка"

У нашому магазині можна вибрати і купити білі софіти від торгових марок Айдахо, Bryza, Docke, Соффіт, Asko NEO та деякі інші. Вироби доступні у вигляді стандартних панелей, а також у формі монтажних планок J-профілю і H-профілю.

Софіти представлені в перфорованому і неперфорованому варіантах, а також з частковою перфорацією в центрі. Панелі без перфорації або, як їх ще називають, суцільні, відрізняються тим, що їх використовують для підшивки фронтальних частин будинку. Перфоровані софіти використовуються для обробки приміщення будь-якого типу, для облицювання частин відкритих приміщень та оздоблення виступаючих частин покрівлі.

Софіт білий – переваги матеріалу

Софіт має низку переваг, які дозволяють оцінити його значення при монтажі даху і в будівництві будівлі в загальному:

  • довговічність матеріалу становить не менше 25 років;

  • не дає можливості птахам вити свої гнізда;

  • легкий і швидкий монтаж;

  • легка вага;

  • стійкість до вологи.

Для отримання консультації у наших фахівців і для замовлення матеріалів для будівництва ви можете зателефонувати нам або зв'язатися з нами по електронній пошті.