0 грн. 0

J профіль для софіта

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

J-профіль для софіта – це універсальна з’єднувальна планка софітів, яку часто називають стартовим профілем і чомусь g-профілем. Але поняття стартової планки є тільки у ПВХ сайдингу. У карнизній підшивці 80% кріплень виконуються саме джей-планкою. Ця назва походить від візуальної подібності профілю з англійською буквою J (джей). З її допомогою можна обіграти кути і переходи будь-якої складності. Наступний за популярністю профіль для софіта J-профіль з фаскою, він дозволяє прикрити лобову дошку без додаткових елементів.

J-профіль для софіта.jpg

Хитрощі застосування J-профілю в підшивці софітів

Це по-справжньому універсальна з’єднувальна планка. J-профіль фіксує софіти з боку стіни і з боку карнизного схилу, також з його допомогою можна обшити дверний отвір або вікно.

Використання J-профіля в підшивці софітів.jpg

Якщо трапляється нестандартний кут понад 90 градусів, придбайте J-профіль і справа «в капелюсі».

Нестандартний кут більший за 90 градусов.jpg

На ілюстрації нижче стандартне застосування J-профілю та інших монтажних планок для підшивки софітів. Зверніть увагу, що пласку з’єднувальну планку також можна замінити J-профілем.

Для обшивки карнизу фронтонного типу також потрібно купити J- профіль, див. фото нижче.

Обшивка карніза фронтонного типу.jpg

УВАГА! Пам'ятайте про особливості монтажу софітів і J-профілю зокрема:

  1. ПВХ панелі як і прозорий шифер, потрібно монтувати з урахуванням теплових розширень. Кожен профіль повинен мати свободу – злегка зміщуватися вздовж вісі на 6-9 мм на 3-х метрах. Від зими до літа пластикові софіти і J-профіль змінюються в розмірах, щоб не було деформацій, їх потрібно кріпити з урахуванням компенсації теплових розширень. Для цього з торців панелей потрібно робити невелику щілину 5-7 мм до нерухомих частин (лат або стіни).

  2. Щілина 5-7-мм.jpg

    Шурупи й саморізи не варто ретельно загвинчувати, під капелюшком має залишатися проміжок близько 1 мм. Для цього необхідно щільно загвинтити, а потім відпустити на один оберт. Ніщо не має бовтатися, але кожен елемент повинен легко зрушуватися від помірного зусилля.

  3. J-профіль для софіта такий же за розмірами на вигляд як і джей-профіль сайдингу, але крім різниці у ціні є різниця у стійкості до ультрафіолету. Софіт розрахований на його експлуатацію в тіні, а сайдинг під прямим сонцем, тому візьміть до уваги ці властивості, обираючи матеріал для обшивки фронтонів.

  4. Виконуйте монтаж софітів по завершенню штукатурних робіт та інших мокрих процесів. Інакше залишаться бризки розчину, а після їх видалення висока ймовірність того, що залишаться потертості й подряпини.

Чому вигідно купити J-профіль в інтернет-магазині Наша Стройка

По-перше, ціна нижча на 10-15% в порівнянні з офлайн точками продажу. Ми працюємо безпосередньо, тому ви не переплачуєте за оренду площ, зарплату персоналу тощо. Навіть з огляду на вартість доставки все одно виходить вигідніше.

По-друге, у нас є склади та філії в усіх обласних центрах України, а значить, можна купити карнизну підшивку самовивозом з регіонального складу.

По-третє, якщо разом з софітом замовити водостічну систему, можна отримати додаткову знижку або безкоштовну доставку.

Якщо виникли питання щодо наявності, характеристики товару чи можливості придбання J-профілю у вашому регіоні, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52. Допоможемо підібрати оптимальний варіант.