Софіт з перфорацією

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:

Софиты с перфорацией

Перфорований софіт – це панелі для підшивки карнизів з отворами для вентиляції. Необхідний для утеплених дахів, щоб вивітрювати конденсат і вологу з мінеральної вати.

Правильно змонтований ​​дах так само важливий як і правильно залитий фундамент. Покрівля буде стійко захищати будинок від дощу, морозу, вітру і спеки, приймаючи на себе весь основний удар. Значимість покрівельного матеріалу не переоцінена: завдяки якісно змонтованому даху будівля буде дихати і зберігати в будинку комфорт.

Важливим елементом в будівництві даху є підшивка карнизу і вільних звисів за допомогою софіту. Цей різновид будівельних матеріалів вкрай важливий для захисту даху при конденсації вологи, що в свою чергу призводить до появи грибка і цвілі в даху. Їх подальший розвиток може стати причиною обвалу даху незабаром за рахунок руйнування структури матеріалів або їх ослаблення. Для того щоб запобігти подібному, використовують спеціальні софіти з перфорацією.

Софіт з перфорацією – основні переваги

Перфорований софіт використовується в будівництві при оздобленні випираючих елементів покрівлі. Його переваги полягає в тому, що в прошарок, яка знаходиться під покрівлею, постійно надходить свіже повітря і виходить з вентиляційної камери зверху на гребені даху. Така система дозволяє даху «дихати» і захищати себе від накопичення вологи з пари.

Коли дах нагрівається в горищних приміщеннях зі слабкою вентиляцією, через духоту і випаровування вологи може утворитися цвіль і грибок, перфорований софіт ж дає можливість надходити свіжому повітрю.

Дизайнерські якості перфорованого софіту

Не варто забувати про естетичні якості перфорованого софіту. Він «наводить красу» в будинку, закриваючи дерев'яні виступи і технічні елементи покрівлі. У такому вигляді будинок виглядає повноцінним і завершеним. За допомогою цього матеріалу можна знайти унікальне дизайнерське рішення для будівель відкритого типу - таких, наприклад, як:

  • альтанка;

  • веранда;

  • тераса.

Софіт з перфорацією вищої якості від інтернет-магазину "Наша Стройка"

У нашому інтернет-магазині ви зможете знайти перфорований софіт тільки вищої якості за помірною ціною, який гарантовано буде служити не менше 25 років! Ми завжди допоможемо вам підібрати софіт під ваші вимоги. Телефонуйте і ми відразу зробимо всі необхідні розрахунки!

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.