0 грн. 0

Теплиці під плівку

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Плівкові теплиці і парники – справжня знахідка для городників і дачників. З їх допомогою можна добитися швидшого дозрівання врожаю, а також збільшення його кількості, як мінімум на 20%. У теплиці створюється свій унікальний мікроклімат, який сприяє розвитку більш сильних і здорових рослин. Догляд за зеленими культурами стає простішим, а результат Ваших старань - кращим.

Якщо Ви ще не купили плівкову теплицю, а тільки збираєтеся це зробити, рекомендуємо звернутися до асортименту нашого інтернет-магазину!

Переваги плівкових теплиць в вирощуванні зелених культур

  1. Плівкові теплиці мають цілком прийнятну ціну, в порівнянні з тими ж полікарбонатними, або побудованими з інших матеріалів.

  2. Вони прості в установці, мають надійну, стійку конструкцію.

  3. На спорудження готової теплиці у Вас не піде багато часу. Купуючи готовий комплект у нас, Ви отримуєте, по суті, конструктор, із збіркою якого впорається навіть дитина!

  4. Гарантований термін служби плівкових теплиць становить 5 років! У разі, якщо плівка за кілька сезонів прийде в непридатність, вам не складе труднощів замінити її на нову.

  5. У такому парнику Ви можете вирощувати не тільки овочеві культури, а й квіти, декоративні рослини, які потребують особливого ​​мікроклімату і більш ретельного догляду.

Плівкові теплиці – купити в інтернет-магазині «Наша Стройка» з доставкою по Україні!

У нас Ви зможете вибрати і купити теплицю різних розмірних варіацій. Яку б модель Ви не обрали, ми гарантуємо Вам високу якість нашої продукції, доступні ціни та професійне обслуговування. Якщо в ході здійснення замовлення Вам знадобитися допомога фахівців - звертайтеся до наших онлайн-консультантів! Будемо раді допомогти Вам!