0 грн. 0

Міні-теплиця для розсади

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Якщо у вас є власна земельна ділянка, і ви бажаєте виростити ранні овочі, то купити парники і міні-теплиці з захистом від заморозків очевидне рішення. Конструкції парників для ранніх культур відрізняються простотою і низькою вартістю, різниця зі звичайним легким парником тільки в більш щільному шарі покривного матеріалу.

За рахунок цього виріб можна встановлювати на будь-який грядці, а в разі виникнення необхідності ви завжди зможете змінити місце розташування на більш зручне.

Морозостійкі парники і міні-теплиці є компактними конструкціями з наступними геометричними параметрами:

  • довжина до 8 м;

  • ширина до 1.2 м;

  • висота до 1 м.

За своєю формою парники і міні-теплиці для ранніх культур нагадують тунель і можуть бути виконані з поліетилену низького тиску, пластикових або металевих рам. В якості покривного матеріалу зазвичай використовується плівка, полікарбонат, спанбонд (агроволокно) або скло.

Особливості міні-теплиць для розсади

До головних особливостей подібних виробів можна віднести можливість забезпечення рослин природним теплом і світлом, за рахунок чого прискорюється процес їх росту. Всередині конструкції підтримується оптимальний рівень вологості, а в разі необхідності проведення вентиляції досить просто відсунути або підняти край покриття.

Сучасні парники і міні-теплиці для ранніх культур роблять з агроволокна, що дозволяє розсаді дихати і розвиватися. Крім того, даний матеріал позитивним чином зарекомендував себе в порівнянні з плівковими аналогами.

Представлені морозостійкі парники з агроволокна дозволяють надійно і якісно охороняти всі рослини від холоду, спеки, опадів, вітрів, птахів і комах. Усередині підтримується оптимальний мікроклімат, а необхідність в частих поливах і провітрювання відсутня.

Купити парники і міні-теплиці для ранніх культур

Перш ніж купити подібні вироби, ще раз ознайомтеся з основними перевагами подібних конструкцій:

  • універсальність;

  • легка вага;

  • мобільність;

  • захист рослин від несприятливих погодних факторів;

  • підтримання сприятливого мікроклімату;

  • невисока ціна.

Додатковою перевагою є простота виконання монтажних робіт. Конструкція добре переносить багаторазові складання та розкладання. Крім того, в порівнянні зі стаціонарними варіантами, представлені парники і міні-теплиці досить мобільні.