0 0
Фільтр:
Відібрано:
Форма: Кругла
Ціна
Від
До
159
1090

Круглі парники і міні-теплиці

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Круглі парники і міні-теплиці є найбільш зручним і практичним форматом виробів, які часто асоціюються у людей з величезними і місткими теплицями, які відрізняються високою ціною і вимагають багато зусиль для технічного оснащення, зведення і утримання. Насправді, круглі парники і міні-теплиці дозволяють створювати комфортні для розсади умови з мінімальними вкладеннями сил і засобів.

Особливості застосування круглих парників і міні-теплиць

Представлені в нашому каталозі вироби можуть мати відмінності залежно від бренду і типу. Важливу роль відіграє і матеріал накриття, де найчастіше застосовуються: поліетилен, спанбонд або плівка. В якості матеріалу каркаса активно використовується пластик, метал або алюміній.

За допомогою подібних конструкцій можна:

  • вирощувати квіти і розсаду;

  • отримувати ранні врожаї овочевих, ягідних і зеленних культур;

  • укорінювати саджанці;

  • збільшити швидкість розвитку рослин;

  • захистити пізні городні культури від заморозків і опадів;

  • зберегти грядки від сонячних опіків, переохолодження, вітру і шкідників.

Крім того, конструкції можуть мати відмінності залежно від призначення (для розсади, квітів і універсальні моделі), довжини (від 2 до 5 м) і ширини (від 1 до 1.4 м).

Купити круглі парники і міні-теплиці

Вигідно купити круглі парники і міні-теплиці можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». В асортименті нашого магазину представлений широкий вибір виробів з різними геометричними розмірами, призначенням, матеріалами накриття і каркаса. При виборі звертайте увагу на конструкцію виробу, яка буває: арочної, переносної, розбірної, стаціонарної або у вигляді гармошки. Для отримання допомоги в підборі і при наявності питань - телефонуйте нашим менеджерам в колл-центр!