0 0
Фільтр:
Відібрано:
Тип: Укривной
Ціна
Від
До
159
1090

Укривні парники і міні-теплиці

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Накривні парники і міні-теплиці є справжньою знахідкою для будь-якого дачника і городника. За рахунок особливої конструкції, такі компактні споруди на ділянці дозволяють ефективно вирощувати усіма улюблені помідори, солодкий перець, огірки та інші овочі.

Переваги накривних парників і міні-теплиць

Накривні парники – необхідний атрибут, без якого буде складною обійтися як в комерційному, так і в приватному вирощуванні різноманітних культур і декоративних рослин. У сільській місцевості і на дачних ділянках можна побачити подібні споруди, які здатні захистити рослини до кінцевого терміну вирощування.

До основних переваг таких конструкцій можна віднести наступні фактори:

  • збереження і підтримання сталого режиму вологості та температури під покривним матеріалом;

  • надійний захист всіх вирощуваних культур від несприятливих погодних і температурних умов (заморозки, спека, град, вітер і т.д.);

  • захист врожаю від птахів, комах і гризунів;

  • захист грунту від переохолодження і пересихання;

  • гарантоване збільшення врожайності культур на 20-30%.

Крім того, подібні вироби не потребують великих територій, легко монтуються і обслуговуються, а найголовніше, відрізняються доступною ціною.

Придбати накривні парники і міні-теплиці

Вигідно придбати накривні парники і міні-теплиці можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». У каталозі нашого ресурсу представлені надійні і прості у використанні зразки від перевірених виробників за доступними цінами. Здійснюючи підбір моделі, звертайте увагу на такі характеристики як: матеріал накриття і каркаса, форма, конструкція, призначення та геометричні розміри.