0 грн. 0

Арочні міні-теплиці

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Аркові парники і міні-теплиці по праву вважаються одними з найбільш затребуваних і поширених систем для збереження рослин від заморозків. За рахунок активного застосування сучасних матеріалів можна досягти дивовижних результатів у захисті рослин і майбутнього врожаю. При цьому купити подібні вироби буде значно дешевше і простіше, ніж повноцінну теплицю. При виборі варто розуміти, що підсумкова ціна виробу буде залежати від: геометричних розмірів, виду каркаса і матеріалу накриття, що використовується.

Переваги аркових парників і міні-теплиць

Подібні вироби є перевіреним і найбільш безпечним варіантом вирощування розсади. Каркас виробів зазвичай складається з металу, алюмінію або пластику. В якості матеріалу накриття активно використовується:

  • агроволокно;

  • поліетилен;

  • плівка.

За рахунок надійних і високоякісних матеріалів розсада отримує сприятливі для зростання умови, дозріваючи на 2 тижні раніше. Конструкція надійно захищає рослини від сильного сонця, заморозків, рясних опадів, пропускає вологу, але оберігає розсаду від проливних дощів. Відмінними рисами продукції є легка вага і зручна комплектація, що забезпечує швидкий процес установки і початок використання.

Як вдало вибрати і купити аркові парники і міні-теплиці

Вигідно купити аркові парники і міні-теплиці можна в інтернет-магазині «Наша Стройка». Здійснюючи вибір, зупиніться на відповідному типі виробу і матеріалі, з якого виготовлена ​​продукція. Додатково звертайте увагу на геометричні розміри (довжину і ширину) і призначення. Від цих характеристик буде залежати ефективність, практичність використання і довговічність всієї конструкції.