0 грн. 0

Тепличний акордеон

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Багато дачників і городників, висаджуючи розсаду у відкритий грунт ранньою весною, змушені періодично вкривати розсаду, якщо виникає загроза заморозків. Щоб не стежити постійно за погодою і не хвилюватися за сходи, які ще не набралися достатньо сил, багато фермерів і городників використовують парник-гармошку. Придбати його можете і Ви в інтернет-магазині «Наша Стройка» за досить привабливими для Вас цінами!

Особливості та переваги парника "гармошка"

Парник – це, по суті, міні-теплиця, в якій рослини захищені від різких перепадів температур, сильного вітру та атмосферних опадів. У ньому створюється свій унікальний мікроклімат, який найбільш сприятливий для вирощування молодих рослин

Парник-гармошка являє собою конструкцію, що нагадує розтягнуті міхи музичного інструменту гармошки, і складається з:

  • дуги каркаса, ПВХ-пластика, а частіше сталевих прутів в пластиковій оболонці;

  • накриття, плівка або спанбонд, яким покривається каркас і захищаються рослини.

Парник гармошка унікальний тим, що він гранично простий в збірці і установці. По суті, може бути змонтований в будь-якій частині Вашої ділянки. Залежно від розмірів вибраного Вами парничка, рослини в ньому можуть вирощуватися не лише в період їх найбільшої вразливості після висадки у відкритий грунт, а й знаходитись в ньому до самого настання періоду плодоношення.

Термін використання каркаса парника-гармошки не обмежений. Термін використання накриття залежить від матеріалу, а тому варіюється від 1 до 4-х років.

Парник-гармошка – купити з доставкою по Україні в інтернет-магазині «Наша Стройка»

Вибирайте оптимальний варіант парника «гармошка» і купуйте його в нашому інтернет-магазині з можливістю доставки в будь-яку точку України. При необхідності, наші менеджери допоможуть Вам визначитися з варіантом парника, якщо самостійний вибір виявиться для Вас важким.