0 грн. 0

Легкі парники і міні-теплиці

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Легкі парники і міні-теплиці – малогабаритні і компактні конструкції, які дозволяють підтримувати і зберігати сприятливий мікроклімат для росту теплолюбивих рослин і овочів. Подібні системи активно застосовуються протягом цілого сезону. Подібні споруди відрізняються невеликими геометричними розмірами і позбавлені фундаменту і опалення, так як призначені для сезонної експлуатації. Для холодної пори року більшість моделей не підходять, тому вимагають демонтажних робіт на час зимового періоду.

Особливості легких парників і міні-теплиць

Сучасний вибір легких парників і міні-теплиць рясніє великою кількістю різноманітних варіантів, де навіть досвідчений дачник може легко заплутатися. При виборі виробу слід звертати увагу на наступні моменти:

  • практичність і простота конструкції;

  • надійність захисту рослин від негативних факторів (переохолодження, пориви вітру, опіки сонячними променями, перегрів і т.д.);

  • невисока ціна.

Всіма перерахованими вище властивостями володіють вироби, виконані з поліетилену, тепличної плівки або агроволокна. Для полегшення всієї конструкції в якості матеріалу каркаса може бути використаний пластик, метал або алюміній.

Легкі парники і міні-теплиці здатні акуратно і компактно розташовуватися на ділянці, а в разі потреби їх можна швидко демонтувати і переставити на будь-яке інше зручне місце. Компактні розміри і простота конструкції дозволяє виконати збірні і розбірні роботи самостійно.

Купити легкі парники і міні-теплиці

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує купити легкі парники і міні-теплиці за вигідними цінами. У каталозі представлено широкий асортимент високоякісних виробів і комплектуючих. При виборі продукції орієнтуйтеся на геометричні розміри і тип конструкції, від якої буде залежати довговічність і практичність експлуатації. На міцність конструкції буде впливати крок дуги і сам матеріал каркаса. Потрібна допомога у виборі – телефонуйте нашим консультантам, і вони підберуть оптимальні варіанти саме для вас!