Квіткові теплиці

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Квіткові теплиці і парники – справжня знахідка для дачників або для тих, хто живе в приватному будинку і має присадибну ділянку. За допомогою таких конструкцій ви зможете вирощувати яскраві, здорові рослини і квіти, з мінімальними фінансовими і фізичними затратами.

Якщо ви давно прагнули того, щоб ваша ділянка, буквально, "потопала" в яскравих барвах кольорів, вибирайте і замовляйте квіткові теплиці в інтернет-магазині "Наша Стройка" з доставкою по Україні!

Переваги і варіанти виконання квіткових теплиць і парників

Цей садовий аксесуар ми пропонуємо в різних розмірах, що дозволить підібрати найбільш вигідний для вас варіант, який гармонійно вписується на ділянці, відведеній під нього, а також вміщує рівно ту кількість рослин, яку ви плануєте виростити. Довжина тепличок може варіюватися від 2-х до 5 метрів.

Матеріал, яким покривається каркас, також варіюється. У більш простому виконанні пропонується поліетиленова плівка. У більш дорогому – агроволокно.

Незалежно від того, який тип теплиці для квітів ви оберете, від її використання ви отримаєте наступні переваги:

  • швидкий ріст рослин;

  • більш простий догляд і вирощування (навіть за особливо чутливими різновидами квітів);

  • можливість посадки ранньою весною, коли у відкритий грунт ще садити рано;

  • результат, в рази перевищує той, що приносить вам традиційний спосіб посадки квітів у відкритий грунт або розсадним способом.

Придбати квіткові парники і міні-теплиці в інтернет-магазині

Вибирайте і замовляйте парники і теплиці для квітів на нашому сайті по найбільш прийнятним для вас цінам. Фахівці інтернет-магазину "Наша Стройка" готові порекомендувати вам найбільш раціональні моделі, що вдало поєднують прийнятну вартість і високу якість, а також максимально відповідають вашим споживчим критеріям!