0 грн. 0

Сайдинг бежевого кольору

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Сайдинг бежевого кольору — це вельми популярний серед українських споживачів матеріал для оздоблення фасаду. Завдяки універсальному відтінку, ПВХ-панелі бежевого сайдингу добре гармонують з різними архітектурними стилями та формами будинків, а також кольорамі покрівлі.

Ми пропонуємо повний інсталяційний комплект бежевого сайдингу, який включає в себе:

  • основні фасадні панелі;

  • стартові і фінішні планки;

  • елементи для обробки внутрішніх і зовнішніх кутів;

  • з'єднувальні частини.

Все це пропонується з однієї колекції, однакового бежевого кольору. Замовляйте даний варіант в нашому інтернет-магазині з доставкою по Україні!

Сайдинг бежевого кольору - переваги матеріалу для обробки фасаду

Панелі виробляються з високоякісного ПВХ. Вони не бояться різких перепадів температур, УФ-випромінювання або механічних пошкоджень. Зберігають стабільний відтінок протягом довгих років.

Крім того, сам процес монтажу сайдінгових панелей бежевого кольору значно простіше і чистіше, ніж оштукатурювання фасаду. А вартість виконання — дешевше.

Даний матеріал може застосовуватися як при утепленні фасаду, встановлюється я фінішний шар поверх утеплювача, або ж для звичайної реставрації будівель, поліпшення їх візуальної привабливості.

Так чи інакше, але якість і надійність сайдингу вже неодноразово підтверджувалися і практичними випробуваннями, і відгуками самих споживачів. Термін служби панелей і фасадів, оздоблених ними, здатний досягати 25-років!

Вигідно купити бежевий сайдинг в інтернет-магазині

Шукайте сайдинг бежевого кольору по самій вигідною ціною на будівельному ринку? Замовляйте даний матеріал у кожному необхідному вам кількості квадратних метрів з доставкою по всій території України! Здійснити покупку ви можете прямо на нашому сайті або, просто зателефонувавши в call-центр інтернет-магазину "Наша Стройка"!