0 грн. 0
Фільтр:

Кремовий сайдинг

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Сайдинг кремового кольору — це ідеальний варіант для оздоблення фасадів житлових будинків або об'єктів комерційного призначення. Даний матеріал відрізняється високою стійкістю кольору і захистом від механічних пошкоджень, а фактичний термін служби панелей здатний скласти більше 2-х десятиліть!

Якщо ви шукайте кремовий сайдинг за найбільш прийнятним для вас цінами, замовляйте даний матеріал в інтернет-магазині "Наша Стройка", з можливістю доставки у всі міста України!

Установчий комплект кремового сайдингу - які елементи в нього входять

Крім основних панелей ПВХ-сайдингу, забарвлених в кремовий колір, для влаштування фасаду з використанням даного матеріалу, необхідні:

  • стартова і фінішна планки;

  • елементи зовнішніх і внутрішніх кутів;

  • з'єднувальні планки;

  • білявіконні планки.

Все перераховане випускається в рамках однієї колекції. Відтінок кольору деталей ідентичний основним панелям.

Монтаж сайдингу кремового кольору може проводитися як в системах утепленого фасаду, так і при реставрації, з метою надання зовнішнім стінам будинку кращого естетичного вигляду. Встановлення панелей рекомендується проводити на заздалегідь підготовлений каркас з металевого профілю.

Купити сайдинг кремовий за найбільш доступною ціною - інтернет-магазин "Наша Стройка"

Замовляйте сайдинг в будь-якій необхідній вам кількості квадратних метрів з доставкою по Україні. За необхідності, консультанти нашого інтернет-магазину нададуть вам більш детальну інформацію про сайдинг кремового кольору, допоможуть розрахувати кількість матеріалу, необхідного для придбання.

Зробивши вибір на користь кремового сайдингу, ви істотно перетворіть дизайн свого будинку або дачі, заощадивши вельми значну кількість коштів!