Фільтр:
Відібрано:
Колір: Білий
Ціна
Від
До
87
1456

Білий сайдинг

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Білий сайдинг – це сміливий і прекрасний вибір. Першим, що приходить у голову: «А як же пил? Чи не буде біле облицювання виглядати брудним?». Вініловий сайдинг дуже легко чиститься, наприклад, струменем води із садового шлангу. А якщо обирати білий сайдинг не за принципом найнижчої ціни, то можна знайти варіанти з антистатичним покриттям і самоочисною поверхнею. На першу пил сідає набагато менше, а на другу дощова вода не осідає крапельками, а утворює плівку, розчиняючи пил, і плавно стікає вниз.

Білий сайдиг ПВХ

Переваги і недоліки білого сайдингу

Почнемо з переваг:

 1. Чудовий зовнішній вигляд. Гарантовано рідкісний і унікальний. Повільніше ніж інші втрачає колір.

 2. Білий колір менше нагрівається, менша ймовірність деформації у спеку, навіть якщо десь панель перетисли. Що критично не можна робити із сайдингом, опишемо трохи нижче.

 3. Сайдинг білий добре поєднується і комбінується з будь-якими іншими кольорами. Можна брати кути, фінішні планки, віконні профілі та лиштви й отримати охайний і красиво оформлений вигляд. Варто комбінувати за кольором з карнизною підшивкою або водостоком.

Недоліки сайдингу білого кольору:

 1. Потертості, подряпини і забруднення все ж помітніші на білому тлі.

 2. Якщо інші кольори з часом бліднуть і поступово вигорають, білий сайдинг стає жовтуватим або сіруватим. Жовтим стає дешевий сайдинг, під час виготовлення якого в сировину додавали вторинний пластик. Білі панелі середньої або високої ціни вигорають і втрачають зовнішній вигляд повільніше ніж темні кольори.

Критичні помилки монтажу сайдингу білого кольору і не тільки

Як і всякий пластик білий сайдинг має значний коефіцієнт температурних розширень, і щоб від сезонних коливань температури панелі і монтажні планки не коробило і не зривало з місця, потрібно ретельно стежити за тим, щоб:

 1. Між капелюшком шурупа і панеллю повинен бути невеликий зазор, щоб вона могла зсуватися уздовж поздовжнього паза. На око такий зазор зловити дуже важко, тому загорніть шуруп до кінця, а потім відпустіть на один оборот.

  Як кріпити білий сайдинг

 2. Як наслідок попереднього пункту - необхідно загвинчувати шурупи ближче до центру поздовжніх пазів. Правильно закріплена панель сайдингу не повинна бовтатися, вона має зрушуватися з місця при помірному зусиллі.

 3. При з'єднанні панелей між собою в замок, після характерного клацання не натягуйте панель сайдингу вгору.

 4. Обов'язково вивчіть інструкцію або подивіться відео урок, перш ніж почнете обшивати білим сайдингом вікна і двері. Лиштви або джей-планки з фаскою підрізають так, щоб утворився правильний відлив, і дощова вода не потрапляла за обшивку. Це ж стосується і вертикальних деталей, якщо будинок дво- або триповерховий потрібно з'єднати кілька елементів «зовнішнього кута» один з одним. Їх потрібно правильно з'єднувати один з одним, щоб вони легко рухалися вгору-вниз і при цьому не торкалися один одного. Температурні коливання, які призведуть до розширення і стиснень, не мають призводити до появи щілин. На білому сайдингу вони критично помітні.

Що потрібно зробити, щоб купити білий сайдинг в Наша Стройка

По-перше, потрібно порахувати кількість основних панелей і добірних елементів. Якщо є сумніви, що можете зробити це самостійно, надішліть ескіз вашого будинку з розмірами і ми зробимо розрахунки для вас.

По-друге, необхідно визначитися зі способом доставки. У нас є можливість переслати білий сайдинг Новою Поштою або іншим перевізником зі знижкою на ціну доставки. Крім того, у нас є філії в усіх обласних центрах, можливо, вам зручніше забрати самовивозом.

Якщо з'явилися питання щодо характеристик, наявності, термінів доставки, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52, обов'язково допоможемо підібрати оптимальний варіант.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.