Фільтр:
Відібрано:
Декоративна імітація: Під дерево
Ціна
Від
До
88
1405

Сайдинг під дерево

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Сайдинг під дерево – це пластикові або металеві панелі для швидкої облицювання фасадів. Такий сайдинг імітує обшивку дерев'яними дошками, на хлист ялинка або корабельна дошка. А в останні кілька років набирають популярності плоска панель під клеєний брус та оциліндрований брус (Блок Хаус). Вінілові панелі – це відмінний спосіб швидко привести в порядок комерційний об'єкт: магазин, склад, майстерню. Або утеплити фасад під облицювання сайдингом. Мінеральна вата під сайдинг м'якша і коштує дешевше ніж фасадна під штукатурку. Ціна сайдингу під дерево вища кошторисної вартості набору матеріалів для штукатурки, але обшивка вініловими панелями не вимагає обслуговування. Не потрібно затирати мікротріщини, освіжати і підфарбовувати.

Сайдинг под дерево

Які види сайдингу під дерево можна купити в інтернет-магазині Наша Стройка

В принципі, весь сайдинг у тій чи іншій мірі імітує форму дошки, але тільки деякі види повторюють малюнок і фактуру натуральної деревини, деякі досягли в цьому досконалості. Почнемо наш перелік у порядку убування, на першому місці преміум клас сайдингу під дерево і далі по спадаючій :

 1. VOX MAX3 SYSTEM – польського виробництва. Тришаровий сайдинг під дерево з феноменальною міцністю для вінілових панелей. Ударна міцність перевершує стандарт для цього класу матеріалів утричі. Фактура і колір цінних порід дерева нанесені по технології термодруку. Поверхня вкрита дрібними борозенками, які сприяють стіканню води і заодно змивають пил. На гладкій поверхні зазвичай вода збирається крапельками. Висихає і залишає сліди.

  Сайдинг под дерево VOX

 2. FaSiding WoodHouse – двошаровий сайдинг з Білорусі з фактурним чітким малюнком. З плюсів:

  • антиураганний замок, дешевий сайдинг під дерево вириває з кріплень в сильну грозу зі шквальним вітром;

  • стійкість до подряпин, механічних пошкоджень – на високому рівні, поступається тільки бренду Вокс.

   Сайдинг WoodHouse под дерево

 3. Альта-Профіл. У цього бренду дуже багато серій, але натуральну деревину відтворює тільки серія Карелія. Випускається у класичній формі – корабельний брус і блок хаус. Прекрасний вибір для тих, хто цінує м'які природні тони.

  Альта-Профил сайдинг під дерево

ВАЖЛИВО! Помилки під часу монтажу вінілового сайдинга.

 1. Кріплення намертво. Не можна загвинчувати шурупи до упору. Панелі повинні трохи зрушуватися, щоб компенсувати розширення при температурних коливаннях. Для цього між капелюшком саморіза й панеллю повинен бути проміжок не менше 1 мм. Щоб отримати такий результат радимо загвинтити саморіз до упору, а потім відпустити на один оберт.

 2. З торців панелей теж повинні бути невеличні отвори, щоб розширення панелей не призвело до того, що сайдинг буде впиратися і деформуватися.

Як заощадити на ціні сайдингу в інтернет-магазині Наша Стройка

Продається сайдинг під дерево у великих будівельних супермаркетах, магазинах і будівельних ринках. Також його пропонують будівельні фірми, які ведуть монтаж покрівлі та обшивку фасадів. Але якщо ви вирішите зробити комплексне замовлення в Наша Стройка разом з водостічної системою і/або карнизної підшивкою, то доставка буде більш вигідною. Крім того, в нашому магазині є технічні фахівці, вони допоможуть з розрахунками, і ви зможете купити все, що потрібно, і не візьмете зайвого.

Якщо з'явилися питання щодо наявності, ціни або можливості купити сайдинг під дерево у вашому регіоні, телефонуйте (0800) 50-54-52.