Фільтр:
Відібрано:
Колір: Дуб
Ціна
Від
До
90
1430

Сайдинг кольору дуб

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Сайдинг кольору дуб – це панелі з ПВХ пластика, які використовуються для облицювання фасадів будівель, з імітацією малюнка і текстури натуральної деревини. Фасад неначе зібраний з дубових дощок - добротно, солідно і навіки. При цьому ви отримаєте всі переваги сучасного сайдингу:

 1. Такий фасад не потрібно фарбувати, просочувати антисептиком, оновлювати і взагалі що-небудь робити як мінімум 8-15 років. Польський сайдинг дуб VOX взагалі має офіційну гарантію 50 років, нехай ціна його вища, але за такий термін він окупиться кілька разів.

 2. Вінілові панелі дуже легкі. Візуально складається враження, що сайдинг з важких дубових дощок, насправді ж навантаження на фасад і фундамент нульове.

 3. Система обшивки фасаду продумана і дуже легко збирається, головне підготувати рівну обрешітку з правильним кроком. Для цього потрібно добре володіти шуруповертом і будівельним рівнем.

 4. Мінеральний утеплювач під сайдингом – це ідеальна комбінація. Мінеральна вата пориста, випускає пар з приміщення, всередині легко дихати, тепло і сухо, а зовні облицювання сайдинг кольору дуб. В результаті ви отримаєте чудовий вид, здоровий мікроклімат за помірну ціну і виправдані трудовитрати.

Сайдинг цвет дуб

Поради з монтажу сайдингу кольору дуб

Вініловий сайдинг, також як і полікарбонат, помітно розширюється і стискається в залежності від температур, а це значить наступне:

 1. Не можна затягувати саморізи або шурупи намертво. Під капелюшком має бути невеликий проміжок (до 1 мм). Такий проміжок важко зробити навмання, тому рекомендуємо спочатку закрутити кріплення як зазвичай, а потім відпустити на один оберт.

 2. На всіх панелях і з’єднувальних планках є довгасті отвори під кріплення. Намагайтеся робити так, щоб саморізи потрапляли ближче до центру поздовжніх пазів, а панель легко рухалася вперед-назад при помірному зусиллі. Якщо хоча б один шуруп упреться в край, може повести всю планку сайдингу кольору дуб.

 3. На торцях всіх планок і панелей теж повинні бути отвори 6-9 мм, для компенсації температурних коливань.

 4. Різати вінілові панелі краще ножівкою по металу або електролобзиком. Болгаркою використовувати вкрай не рекомендується через занадто високі оберти. Диск буде грітися, а кромки панелей плавитимуться і деформуватимуться.

Якщо плануєте монтувати обшивку фасаду під дуб своїми руками, спочатку ознайомтеся з інструкцією, перегляньте кілька відео уроків. Навіть якщо будете наймати фахівців все одно рекомендуємо вивчити питання, таким чином ви зможете визначити кваліфікацію робітників, адже ціна переробок може бути такою ж як і вартість всього монтажу.

Як вигідно купити сайдинг кольору дуб в інтернет-магазині Наша Стройка

У нашому інтернет-магазині можна купити сайдинг дуб від двох брендів:

 1. VOX MAX3 Польща – сайдинг колір дуб від цього бренду дуже реалістичний, завдяки технології термодруку. Польські панелі Вокс тришарові, на відміну від переважної більшості конкурентів, вони міцніші, довговічніші, і навіть пил на них накопичується менше завдяки поверхні схильній до самоочищення. Форма панелі сайдингу дуб плоска, під клеєний брус, гарантія 50 років. Ціна на 15-20% вища в порівнянні з двошаровими аналогами, але воно того варте.

  Сайдинг дуб VOX Польша

 2. Сайдинг кольору дуб від Альта-Профіл виконаний у теплих кольорах, близьких до золотистих. Форма панелей класична зі зламом (корабельна дошка).

  Сайдинг дуб Альта-Профил

Заощадити можна, якщо замовити сайдинг під дуб разом з водостічною системою. У такому випадку зможете скористатись додатковою знижкою і доставкою за наш рахунок.

Якщо у вас виникли питання щодо наявності, властивостей та можливостей купити сайдинг дуб у вашому регіоні самовивозом, телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.

Швидке замовлення
Введіть свій номер телефону і наш менеджер передзвонить вам.