0 грн. 0

Акустичний гіпсокартон

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Акустичний гіпсокартон – спеціальний будівельний матеріал для оздоблення стін у приміщеннях з підвищеними вимогами до звукоізоляції. Завдяки цьому виду можна створити максимально комфортні акустичні умови в квартирі чи приватному будинку, студії звукозапису чи дитячому садочку.

Акустичний гіпсокартон в роботі.jpg

Акустичний гіпсокартон – основні характеристики та сфера  застосування

Акустичний гіпсокартон розроблено як окремий вид гіпсокартону (ГКЛ), який відрізняється від інших своїми звукопоглинаючими властивостями та деякими зовнішніми характеристиками. Цей будівельний матеріал використовують як фінішну обробку стін та стелі, або як складову частину двошарових конструкцій.

До складу входить гіпсова плита, як основна частина, паперовий шар, неткане флісове полотно, яке бере участь у поглинанні звуків. Зовнішній шар ГКЛ може бути рівним (звичайним), сірого, білого, рідше кольорового забарвлення.  Щоб правильно вибрати та купити акустичний гіпсокартон, не загубитися в асортименті інших видів деякі виробники, наприклад Knauf нанесли на зовнішній шар перфоровані отвори. За типом їх розміщення виділяють блочні та суцільні. У першому випадку згруповані різними блоками, а у другому рівномірно розподілено по всій поверхні листа. Відповідно до форми, отвори бувають:

 • круглі з діаметром 8 мм;

 • Акустичний гіпсокартон круглий.jpg

 • квадратні з довжиною сторін від 12 до 15 мм;

 • Акустичний гіпсокартон квадратний.jpg

 • розсіяно-круглі, де отвори розміщено хаотичні, а діапазон діаметрів 8, 15, 20 мм.

 • Акустичний гіпсокартон хаотичний.jpg

Ціна акустичного гіпсокартону та цільове призначення, залежить не лише від розміру та бренду, а й від якості матеріалу з якого виготовлено та способу перфорування. Стандартними параметрами акустичного ГКЛ є  – 2500×1200×12,5 мм, але на ринку можна знайти товари виготовлені довжиною 3000 мм.

Використовувати акустичний гіпсокартон актуально, зокрема, у наступних приміщеннях: студії звукозапису, театри, концертні зали, кінотеатри, навчальні аудиторії у закладах освіти, приватних помешканнях. Особливо затребуваний він у дитячих ігрових кімнатах, зонах, які суміжні з вентиляційними шахтами, ліфтами, трубопроводами.

Якщо під час ремонтних робіт використовувати акустичний ГКЛ то потреби в застосуванні мінеральної вати або скловати немає. Лише для підсилення та додаткового захисту від шуму який зростає до 15%, простір між гіпсокартонною конструкцією та обробленою поверхнею заповнюють ізоляційними матеріалами.

Якими перевагами володіє акустичний гіпсокартон?

Акустичний гіпсокартон виготовлено з високоякісного гіпсу, що є природнім матеріалом. Оскільки основний матеріал для виготовлення дешевий то й ціна акустичного гіпсокартону невисока та доступна усім споживачам. Серед його позитивних властивостей:

 • довговічність;
 • міцність та надійність;
 • легкість при монтажі;
 • екологічність та безпека;
 • широка сфера застосування;
 • піддається покриттю фарбами, штукаркою;
 • високі показники вогнестійкості;
 • теплоізоляція;
 • перешкоджає розмноженню плісняви, не боїться пошкоджень гризунами та комахами.

Гіпсокартонні акустичні плити характеризуються покращенням акустики у приміщенні, забезпечують доступ повітря та знижують рівень шкідливих речовин.

Де купити акустичний гіпсокартон у Києві?

В асортименті будівельних матеріалів на сайті інтернет-магазину “Наша Стройка” можна легко та швидко за допомогою фільтрів купити акустичний гіпсокартон саме для ваших потреб. Зручний спосіб оформлення замовлення на порталі (в один клік), безкоштовна консультація та розрахунок необхідної кількості товару, завжди актуальна та вигідна ціна акустичного гіпсокартону. Пропонуємо скористатися адресною доставкою у Києві, самовивозом, або послугами поштових перевізників.