0 грн. 0

Стельовий гіпсокартон

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гіпсокартон стельовий – пресований лист гіпсу та паперу (ГКЛ), різновид будівельного оздоблювального матеріалу, який використовується для формування “плаваючих” стель. Дозволяє створити ідеально рівну поверхню. Професіонали будівельники та дизайнери обирають ГКЛ для створення естетичної неординарної конструкції у квартирі, багатоярусної стелі з діодним підсвічуванням. Також стельовий гіпсокартон може використовуватися для закривання тріщин, що можуть виникати при просіданні будинку. Ціна стельового гіпсокартону є доступною, що однозначно велика перевага зважаючи на його функції та сферу застосування.

Гіпсокартон стельовий.jpg

Характеристики та функції стельового гіпсокартону

Для формування підвісних стель у приміщеннях використовують переважно стельовий ГКЛ. Завдяки малій товщині, яка не перевищує 9,5 мм, лист безпечно кріпиться на висоті, у порівнянні – товщина стінового гіпсокартону сягає 12,5 мм. Знижена вага та висока міцність – основна функція ГКЛ для стелі. 

Іноді можна використовувати і гіпсокартон для стін, але важливо знати, що для стельового знижено масу, щоб не створювати великого навантаження на металопластиковий профіль для гіпсокартону. Це важливо при використанні не дуже якісного профілю. Якщо використовується профіль для гіпсокартону виготовлений згідно з ДСТУ, товщиною мінімум 0,55 мм, то можна використовувати навіть гіпсокартон для стін в 2 шари. 

Перед тим, як купити стельовий гіпсокартон, слід звернути увагу на його розміри, які становлять від 2000 мм до 3600 мм, ширина завжди – 1200 мм. Такі характеристики допоможуть ідеально розрахувати кількість матеріалів для формування рівної поверхні та заощадити кошти, щоб не купувати зайвого.

Сформовані конструкції на стелі покривають штукатуркою, шпаклівкою чи декоративною штукатуркою. Потім фарбують. Щоб купити стельовий гіпсокартон для оформлення кухні чи ванної кімнати слід обрати вологостійкий вид, а для сухих приміщень можна обрати звичайний тип листа без спеціального захисного шару.

Стельовий гіпсокартон вологостійкий.jpg

Гіпсокартон стельовий – основні переваги використання

Стельовий гіпсокартон складається з двох шарів будівельного паперу, гіпсового прошарку, який становить до 90 % маси виробу та органічної поверхнево-активної речовини, якщо це вологостійкий вид. Інколи до складу гіпсового прошарку додають крохмаль, такий вид будівельних матеріалів безпечно використовувати у дитячих кімнатах. До основних переваг належать:

  1. Стійкість до деформацій і механічних навантажень.

  2. Підвищена міцність до розривів.

  3. Натуральні екологічні складові компоненти.

  4. Не піддається впливу цвілі та грибків.

  5. Простий у використанні та монтуванні.

  6. Тривалий термін експлуатації.

  7. Невелика вага ГКЛ.

  8. Вигідна та доступна ціна.

Рівна поверхня утворена завдяки монтуванню листів стик у стик, вимагає лише нанесення тонкого шару фінішної шпаклівки. Вогнестійка гіпсова основа, під час загорання, або при впливі високої температури не виділяє шкідливих летючих сполук, які шкідливі для здоров'я людини. Аналогічних матеріалів, які виконують та забезпечують схожі функції не існує, невисока ціна стельового гіпсокартону – додатковий важливий фактор купівлі для достатньої кількості споживачів.

Гіпсокартон стельовий – купити у Києві і не тільки

Інтернет-магазин “Наша Стройка” пропонує купити стельовий гіпсокартон в Києві та будь-якому іншому місті України за доступною та вигідною ціною для кожного. У каталозі представлено якісні матеріали призначені для використання не лише у сухих приміщеннях, а й вологостійкі, різних розмірів та виробників.

Щоб купити стельовий гіпсокартон у Києві, оформіть замовлення на порталі магазину, наші консультанти зв'яжуться з вами та нададуть безкоштовну консультацію. Актуальна ціна стельового гіпсокартону вказана під кожною позицією. Замовляйте з доставкою по Україні одразу на сайті, можлива адресна доставка у Києві та самовивіз.