0 грн. 0

Гіпсокартон Knauf

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гіпсокартон Кнауф – популярний та безпечний будівельний матеріал для оздоблення стін і стелі, зведення нових перегородок, полиць у приватних квартирах, будинках, офісах та інших будівлях промислово призначення. Складається з двох шарів картону або паперу, між ними гіпсова плита, яка виконує функцію збереження та регулювання рівня вологості у приміщенні. Гіпсокартон (ГКЛ) добра альтернатива багатошаровому нанесенню штукатурки.

Гіпсокартон кнауф.jpg

Гіпсокартон Кнауф – асортимент, особливості

Відповідно до європейських стандартів бренду Knauf, в Україні працює підприємство з виготовлення гіпсокартонних листів з власної сировини. В асортименті представлено стіновий, стельовий та арочний. Кожен з видів має своє призначення, наприклад спеціальний арочний застосовують для обробки внутрішніх криволінійних стін і стель, колон.

Стандартний розмір ГКЛ складає 1200×2500 мм, можна купити гіпсокартон Кнауф й інших розмірів:

 • ширина від 0,6 м до 1,5 м;
 • довжина 1,5–3,0 м;
 • товщина складає діапазон 6,5 – 12,5 мм.

Залежно від індивідуальних властивостей складових гіпсокартон Knauf буває наступних видів:

 1. Звичайний. Його позначають літерою А, використовують у приміщеннях з вологістю повітря яка не перевищує 70%. Паперовий шар покривають сірою фарбою.
 2. Гіпсокартон кнауф А.jpg

 3. Вологостійкий (позначення Н2). Гіпсова суміш додатково просочена та містить гідрофобний агент, що затримує та перешкоджає поглинання вологи. Має характерний блакитний колір картонної складової.

 4. Гіпсокартон кнауф вологостійкий.jpg

 5. Вогнестійкий (F та FH2). Забезпечує стійкість до вогню та високих температур, існує вологостійкий гіпсокартон Кнауф з термостійкими властивостями. Промаркований червоним кольором на зовнішній стороні листа.

 6. Гіпсокартон кнауф вогнестійкий.jpg

Купити гіпсокартон Кнауф – оптимальний вибір у співвідношенні ціна-якість.

Вологостійкий гіпсокартон Кнауф – переваги використання

До складу вологостійкого гіпсового листа входять фунгіцидні добавки, які перешкоджають розмноженню грибків та появі плісняви. Для підвищення рівня вологостійкості зверху наносять спеціальні фарби, або використовують керамічну плитку. Такі властивості будівельного матеріалу важливі при монтуванні перегородок, підвісних стель та декоративних ніш, що приховують сантехнічні комунікації у приміщеннях в підвищеним рівнем вологи. Кухня, ванна кімната, санвузол та передпокій часто потребують проведення додаткових будівельних робіт, які з легкістю виконуються завдяки вологостійкому гіпсокартону Кнауф, який володіє наступними перевагами:

 • простий монтаж і демонтаж, легкість в обробці – здійснюється без застосування спеціалізованої техніки, самостійно. Для роботи необхідно лише шуруповерт, напівтерка, ніж;
 • універсальність – рівна поверхня покривається лише одним шаром фінішної шпаклівки;
 • поглинання вологості при її надлишку та віддача при сухості повітря у приміщенні;
 • звукоізоляція зовнішніх та внутрішніх шумів;
 • екологічність та безпека складових матеріалів, оскільки гіпс при контакті зі шкірою не викликає опіків.

Процес кріплення та монтування ГКЛ проводять каркасним (дерев'яний, металевий профіль), або безкаркасним способом (клейова суміш).

Де купити гіпсокартон Кнауф?

Інтернет-магазин “Наша Стройка” пропонує різні по розміру та призначенню листи гіпсокартону Knauf. У каталозі магазину за допомогою фільтрів можна легко знайти необхідний тип ГКЛ для ваших потреб. Актуальна ціна гіпсокартону Кнауф зазначена під кожною позицією товару. Оформлення замовлень на сайті відбувається оперативно, а доставка по всій Україні, працює 29 складів, можливий самовивіз.