0 грн. 0

Стіновий гіпсокартон

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Стіновий гіпсокартон (ГКЛ) – різновид будівельних матеріалів, який складається з двох шарів паперу та гіпсової плити між ними. За допомогою даного виду гіпсокартону можна дешево та легко вирівняти поверхні стін, створити нові перегородки, ніші, полиці, які доповнюють та формують новий інтер'єр приміщення.

Стіновий гіпсокартон.jpg

Стіновий гіпсокартон – фізичні характеристики та властивості

Під час проведення будівельних оздоблювальних робіт у приміщенні не обійтися без вирівнювання стін, монтування декоративних конструкцій, приховування елементів комунікацій. За допомогою ГКЛ та фінішної шпаклівки можна скоротити фінансові витрати на всі ці види робіт та зекономити свій час.

Перед тим, як купити стіновий гіпсокартон, слід визначитися з його основними розмірами, де довжина становить від 2000 до 3000 мм, а стандартная ширина сягає 1200 мм.

До основних вимог стінового гіпсокартону належить стійкість до деформацій на злам та згинання, висока зносостійкість, здатність витримувати механічні навантаження. Відповідно до вище перерахованих завдань товщина складає – 12,5 мм, що дозволяє виконувати несучу функцію гіпсокартонним конструкціям. Ціна стінового гіпсокартону залежить від якості матеріалів з яких його виготовлено та виробництва.

Сфера застосування та переваги стінового гіпсокартону

Гіпсокартон для стін застосовують на горизонтальних, вертикальних, похилих поверхнях, окрім підлоги. Найчастіше цей будівельний матеріал обирають для декоративного оздоблення спальні, вітальні, дитячої кімнати, офісу. Спеціальний вологостійкий гіпсокартон безпечний для використання у лоджії, кухні, ванній.

Вологостійкий гіпсокартон.jpg

Стіновий гіпсокартон є різновидом звичайного ГКЛ, для якого характерним є висока міцність, негорючість, але є особливі переваги його використання:

  • екологічність – натуральні складники, циркуляція повітря між внутрішніми та зовнішніми частинами приміщення;
  • зважаючи на властивості гіпсу поглинати надлишок вологи, або навпаки відштовхувати та утримувати її завдяки вологостійкому шару, отримуємо оптимальний рівень вологості у приміщенні;
  • листи легкі, після монтажу не несуть додаткового навантаження на основні конструкції;
  • ціна стінового гіпсокартону відносно не висока та доступна, адже основні складові доволі бюджетні;
  • простий монтаж, який не потребує значних фінансових витрат та спеціалізованої підготовки;
  • шумоізоляція – добре поглинає сторонні шуми;
  • піддається шпаклюванню, фарбуванню, нанесенню декоративної штукатурки, клеять шпалери, стелять керамічну плитку без застосування додаткових вирівнювальних дій.

Монтаж проводиться безкаркасним (клей для гіпсокартону) або каркасним (дерев'яний, металевий профіль для гіпсокартону) методом.

Клей для гіпсокартона.jpg

Профіль для гіпсокартона.jpg

Як купити стіновий гіпсокартон в інтернет-магазині “Наша Стройка”?

Купити стіновий гіпсокартон за вигідною ціною можна на порталі інтернет-магазину “Наша Стройка”. Пропонуємо широкий асортимент ГКЛ українського виробництва. Здійсніть покупку скориставшись послугою оформлення замовлення на сайті, або телефонуйте у call-центр (0800 50-54-52). Безкоштовно можна отримати консультацію наших менеджерів та провести розрахунок необхідних матеріалів для ваших потреб. Адресна доставка товарів відбувається не лише по м. Київ, а по всій території України.