0 грн. 0

Гіпсокартон Siniat

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гіпсокартон Siniat – оздоблювальний будівельний матеріал українського виробництва. Гіпсокартон (ГКЛ) складається з товстого пресованого гіпсу у вигляді плити та двох паперових аркушів, які її огортають. За його допомогою можна здійснити реконструкцію приміщення (створити нові перегородки, ніші, полиці), приховати нерівності поверхонь, змонтувати спеціальні короби для приховування комунікацій та “плаваючі” стелі.

Гіпсокартон Siniat 1.jpg

Основні характеристики гіпсокартонної плити Siniat

Для проведення ремонтних будівельних робіт у квартирі, створення унікальних інтер'єрних рішень найчастіше обирають гіпсокартон. До основних переваг належить легкість в обробці матеріалу, адже для роботи необхідно обмаль інструментів. Простий монтаж гіпсокартонного каркасу можна здійснити самостійно та отримати у результаті, наприклад – рівні стіни готові до фінішного шпаклювання, фарбування, укладання плитки. Невелика вага дозволяє монтувати безпечні підвісні стелі.

Основний складовий елемент – високоякісний шахтний гіпс. Володіє вологопоглинаючими властивостями, та регулює віддачу води при надмірній сухості повітря. Екологічність матеріалу дозволяє застосувати його у роботі в приміщеннях де перебувають діти та люди з підвищеною алергічною реакцією. 

Гіпсокартон Siniat додатково має вогнезахисні та звукоізоляційні характеристики, що лише підтверджує використання його які універсального будівельного матеріалу за доступною ціною для споживача.

Видовий асортимент гіпсокартону Siniat

Зважаючи на всі загальні переваги використання у будівельних роботах гіпсокартон Siniat, слід звернути увагу на його видовий склад, адже кожен має своє призначення та особливості застосування та монтажу. Спільним для всіх є стандартна ширина листа, яка складає 1200 мм, окрім малоформатного виду, про який поговоримо нижче.

Стандартний ГКЛ Siniat

Застосовується для створення нових перегородок, облицювання стін і стель, двошарового монтування на металевий профіль для гіпсокартону. Основні характеристики листа серії Format: товщина – 9,5 та 12,5 мм, довжина – від 2000 до 3000 мм.

Допускається використовувати у приміщеннях з вологістю до 70%.

Універсальний ГКЛ Siniat

Представлений у серії Tandem, володіє вогнестійким та вологостійкими властивостями одночасно. Застосовується у приміщеннях з підвищеною вологістю повітря до 85 % (до 10 годин) та спеціальними вимогами пожежної безпеки. Серед переваг серії наступне:

  • армована скловолокном гіпсова серцевина;
  • гідрофобне просочування листа;
  • володіє найвищим європейським рівнем вогнестійкості та димоутворення.

Сфера використання – облицювання стелі та стін, монтаж перегородок, суха штукатурка у дерев'яних приміщеннях, зонах відпочинку (лазня, сауна), кухнях, евакуаційних шляхах, промислових приміщеннях.

Вогнестійкий гіпсокартон Siniat

Призначений для використання у приміщеннях з підвищеним рівнем пожежної небезпеки та відносною вологістю повітря до 70%. Володіє європейський класом вогнестійкості – A2-s1, d0, слабогорючий матеріал, стійкий до димоутворення.

Виготовляється у серії Vognestop, зовнішній паперовий шар червоного забарвлення. Характеристики листа: довжина 2500 мм, товщина – 12,5 мм.

Вогнестійкий гіпсокартон Siniat.jpg

Вологостійкий гіпсокартон Siniat

Використовується як суха штукатурка для вирівнювання стелі та стін у внутрішніх приміщеннях з підвищеною вологістю повітря до 85 %. Буває двох видів:

  1. Серія Aquastop. Зовнішній паперовий шар має зелене забарвлення, для приміщень з вологістю до 85 %. Значно дешевший у порівнянні з наступним видом.
  2. Серію Vlagostop розроблено для застосування під час будівельних робіт з двошарового облицювання приміщень кухні, закритого балкону, віконних відкосів, для будинків які розташовані поблизу річок та озер. Зменшено вологопоглинання завдяки просочуванню спеціальними хімічними речовинами. Забарвлення зовнішнього шару блакитне.

Вологостійкий гіпсокартон Siniat.jpg

Акустичний ГКЛ Siniat

Сфера призначення – побутові (спальні, дитячі, готельні кімнати, аудиторії), громадські, адміністративні приміщення з особливими вимогами до звукоізоляції. Серія Plato Akustik володіє щільною гіпсовою серцевиною та високими показниками стійкості до підвищених температур, у тому числі до відкритого полум'я.

Перегородка змонтована з одношарового акустичного гіпсокартону разом з додатковою ізоляцією поглинає 52 db, а два листа мають показник індексу ізоляції повітряного шуму – 58 db.

Акустичний ГКЛ Siniat.jpg

Посилений. Протизламна плита Siniat

Використовується у приміщеннях з високими вимогами до механічних навантажень. Посилений гіпсокартон серії Monolit призначений для оздоблення:

  • коридорів;
  • громадських приміщень;
  • стін де планується монтування підвісних меблів;
  • промислових та адміністративних зон.

Завдяки потовщеному листу до 15 мм, витримує значні зовнішні впливи на оброблені стіни та новозмонтовані перегородки.

Схожа за призначенням, але з унікальними властивостями протизламна плита Resistex дозволяє створювати протизламні антивандальні елементи без використання сталевих листів. Волого та вогнестійка, з високим рівнем звукоізоляції підходить для формування нових стін у квартирі, перегород в офісі, архівів та сховищ.

Арочний ГКЛ Siniat

Спеціальний гнучкий вид, призначений для формування криволінійних конструкцій в один або два шари. Серія листів Arka Ready товщиною 6,5 мм має мінімальний радіус згину до 300 мм. Не потребує попереднього замочування, проколювання чи сегментування. Ідеально рівна поверхня після монтування не потребує додаткового використання армуючої стрічки. Паперовий шар пофарбовано у жовтий колір.

Арочний ГКЛ Siniat.jpg

Малоформатний гіпсокартон Siniat

Виготовляється з вогнестійким, вологостійкими властивостями та універсального типу. Завдяки малій ширині листа яка складає всього 600 мм, монтаж проводиться самостійно без сторонньої допомоги. Зокрема фізичні характеристики дозволяють зекономити на купівлі матеріалів, якщо необхідно провести дрібні будівельні роботи та обшити колони, відкоси, стелю. Легко транспортувати у автомобілі, а вага 1 м² листа коливається від 8 до 10 кг.

Гіпсокартон Siniat – купити в інтернет-магазині "Наша Стройка" з доставкою в усі міста України

Обирайте оптимальний варіант гіпсокартону, за допомогою якого ви зможете виконати усі поставлені ремонтні роботи. Замовити і купити гіпсокартон Siniat можна в нашому інтернет-магазині у необхідній кількості. 

Здійснити покупку можна одразу на сайті, або зателефонувати за номером нашого call-центру – 0800 50-54-52. Якщо під час вибору товару у вас з'явилися сумніви, або додаткові запитання пропонуємо скористатися безкоштовною консультацією наших менеджерів. 

Пропонуємо адресну доставку по Києву, самовивіз, співпрацюємо з усіма поштовими перевізниками в Україні.