0 грн. 0

Гіпсокартон вологостійкий

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вологостійкий гіпсокартон – різновид будівельного матеріалу, який складається з двох шарів паперу, гіпсової плити та оброблений спеціальними хімічними водовідштовхуючими засобами. Він не здатний вбирати вологу, а затримує її на поверхні. Зовнішній шар гіпсокартону (ГКЛ) має синє забарвлення, що виділяє його серед інших його різновидів.

 Вологостійкий гіпсокартон.jpg

Сфера застосування та критерії вибору вологостійкого гіпсокартону

Вологостійкий гіпсокартон завдяки спеціальній антисептичній обробці запобігає утворенню грибків та плісняви у приміщеннях з підвищеною вологістю. Однак, слід пам’ятати, у таких місцях має справно працювати вентиляція.

Застосовують вологостійкий ГКЛ для облицювання стелі та стін у кухні, ванній, санвузлі, господарських приміщеннях (котельня, бойлерна), басейні, підвалі. Але, від затоплень та надлишку води при прориві комунікацій він захистити не може.

Щоб вдало купити вологостійкий гіпсокартон у Києві, необхідно звернути увагу на такі критерії:

  1. Виробник та висока якість виготовлених матеріалів.
  2. Цільове призначення – для стін, для стелі.
  3. Актуальна ціна вологостійкого гіпсокартону відповідає параметрам листа та місцю застосування.
  4. Зовнішній вигляд листа без пошкоджень, тріщин, обірваних країв, гіпсова серцевина щільно прилягає до паперової обгортки.
  5. Відсутність хімічного, різкого чи стороннього запаху, ГКЛ зроблений з екологічних складових.

Створити унікальні інтер'єрні рішення не складно самостійно завдяки легкому та простому монтажу (профіль для гіпсокартону, клейова суміш). Купити вологостійкий гіпсокартон – оптимальний вибір у співвідношенні ціна-якість.

Профіль для гіпсокартона.jpg

Переваги використання та ціна вологостійкого гіпсокартону

У асортименті магазину “Наша Стройка” присутні наступні бренди вологостійкого гіпсокартону, які відповідають високим стандартам якості.

Вологостійкий ГКЛ Siniat

Застосовують для проведення будівельних робіт з вирівнювання стелі та стін у приміщеннях де присутня вологість повітря до 85 %. Виокремлюють дві серії – Aquastop (зелений колір паперового шару) та Vlagostop (блакитна обгортка). Товари цього виробника мають різну цінову вартість листа, та особливі рекомендації щодо монтування двошарових конструкцій. Зважаючи на гідрофобну обробку поверхні та гіпсової серцевини, облицювання закритого балкону, відкосів та інших зон при ремонті забезпечують високий та довготривалий термін експлуатації вологостійких гіпсокартонних конструкцій.

Вологостійкий ГКЛ Siniat.jpg

Вологостійкий ГКЛ Knauf

Виробник передбачив спеціальне маркування продукції крім блакитного кольору картонної складової, присутнє спеціальне позначення на листі – Н2. Використовують для вирівнювання внутрішніх елементів приміщення. До складу гіпсової основи додано спеціальний силікон, який посилює стійкість до вологи та має високі показники звукоізоляції.

Виготовлені з української сировини та на території нашої країни за європейськими стандартами, їх неодноразово  обирають професіонали для ремонту.

Серед товарів магазину “Наша стройка” присутній ГКЛ, який одночасно володіє вогнестійким та вологостійкими властивостями, ціна такого типу значно вища, у порівнянні з традиційним типом, що володіє лише однією перевагою по відношенню до стримування вологи.

Вологостійкий ГКЛ Knauf.jpg

Вологостійкий гіпсокартон – купити в Києві з доставкою

В інтернет-магазині “Наша Стройка” купити вологостійкий гіпсокартон можливо без зайвих зусиль. Зручна функція покупки “Замовлення в один клік”, безкоштовна консультація кваліфікованих менеджерів, або спілкування через чат-бот. На веб-порталі магазину працює пошук по каталогу, фільтр за виробниками та вартістю продукції. Здійснюємо адресну доставку по Києву та всій Україні.