0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Siltek
Ціна
Від
До
46
325

Штукатурка Siltek

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Штукатурка Сілтек – оздоблювальні суміші від української марки Siltek, що використовуються з метою вирівнювання стель та стін усередині або зовні будівель. З її допомогою також виконують підготовку поверхні до наступних етапів обробки, таких як шпаклювання, нанесення декоративної штукатурки, плитки тощо. Вона може застосовуватися на різних типах поверхонь, включаючи цегляну кладку та бетон. Бренд Siltek був заснований у 2008 році одним з найбільших концернів, що виробляє будівельні матеріали, і є одним із лідерів на будівельному ринку України.

Штукатурка siltek в роботі.jpg

Особливості штукатурки Siltek 

При виробництві сумішей штукатурки бренд Siltek використовує сучасні технології, що забезпечують високу ефективність будівельних, ремонтних та декоративних робіт. При цьому одними з пріоритетів при виробництві штукатурки Сілтек є її економічність у подальшому використанні та тривалий термін експлуатації. Високій якості сухих оздоблювальних сумішей сприяє і постійне вдосконалення рецептур, що нарівні з впровадженням новітніх технологій у виробництво дозволило компанії досягти європейських стандартів.

Технологічну базу виробництва забезпечує обладнання від провідних виробників Німеччини, Фінляндії, Норвегії та Іспанії. А лінія з автоматизованою системою управління підтримує високу якість сумішей завдяки точному дозуванню компонентів та подальшому їх ретельному змішуванню.

Підприємство має акредитовану технічну лабораторію, яка оснащена найсучаснішим випробувальним обладнанням для постійного контролю за відповідністю продукції заявленим стандартам.

Серед переваг штукатурки Сілтек варто відзначити наступні її властивості:

 • використання високоякісної сировини від вітчизняних та закордонних виробників;
 • відмінні експлуатаційні можливості для максимальної зручності у використанні;
 • паропроникність;
 • екологічна чистота та безпека;
 • міцна повітронепроникна упаковка, що зберігає оптимальні фізико-механічні властивості та зручна у транспортуванні;
 • доступна вартість.

У продажу представлені сухі суміші, що вимагають попереднього приготування, упаковані в паперові мішки з внутрішнім шаром із поліетилену, розфасовані по 25 кг. Працювати зі штукатуркою Сілтек рекомендується при температурі поверхні та повітря від +5 до +30 °С. Наносити штукатурку можна як ручним, так і машинним способом. 

Асортимент штукатурки Сілтек

Лінійка штукатурок від бренду Siltek включає рішення для різноманітних будівельних та ремонтних завдань. Відповідно до типу зв’язувальної речовини можна виділити такі її види:

 • цементна – може застосовуватися для вирівнювання стель та стін усередині будівель (у тому числі у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості), а також зовні. Це досягається завдяки таким властивостям, як водостійкість та морозостійкість, стійкість до сповзання та тріщин. До її складу крім високоякісного цементу входять модифікуючі добавки та фракціоновані заповнювачі. При її використанні рекомендується уникати передчасного висихання, та при необхідності додатково зволожувати. Прикладом даного типу продукції є цементна штукатурка стартова Siltek P-11;
 • Цементна штукатурка siltek.jpg

 • цементно-вапняна – підійде для робіт з вирівнювання стель та стін перед шпаклівкою в сухих приміщеннях або при помірному рівні вологості, та для обробки віконних укосів. Вона також забезпечує підтримку комфортного мікроклімату в приміщенні та захист поверхні від утворення цвілі та грибка завдяки своїм антибактеріальним властивостям. Представником цього виду є штукатурка цементно-вапняна Siltek Pro PM-10, до складу якої крім цементу та вапна входять спучений перліт, фракційні заповнювачі та модифікуючі добавки; 
 • Цементно-вапняна штукатурка siltek.jpg

 • гіпсова – може використовуватися для внутрішніх робіт у сухих приміщеннях з метою вирівнювання мінеральних поверхонь стель і стін, що не деформуються, а також для обробки віконних укосів. Високопластичний еластичний матеріал, стійкий до сповзання. Приклад цього виду – штукатурка гіпсова універсальна Siltek Pro PM-20, яка складається з гіпсу, фракціонованих заповнювачів, спученого перліту та добавок, що модифікують.

Гіпсова штукатурка siltek.jpg

Чому вигідно купити штукатурку Сілтек у магазині Наша Стройка 

Штукатурка Siltek користується широкою популярністю серед професійних будівельників завдяки своїй якості при збереженні доступності продукції споживачеві. Позитивні характеристики штукатурки Сілтек досягаються за рахунок застосування міжнародних стандартів якості та взяття за основу найкращих фінських технологій. Магазин Наша Стройка пропонує скористатися нашою доставкою в межах Києва та передмістя. Наші консультанти допоможуть порівняти характеристики та визначитися з вибором товарів, а також зробити розрахунки необхідної кількості матеріалів. Купити великі обсяги штукатурки Siltek або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.