0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Спосіб нанесення: Ручний
Ціна
Від
До
46
280

Штукатурка для ручного нанесення

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Штукатурка для ручного нанесення – оздоблювальна суміш, призначена для перенесення на поверхню вручну, без використання спеціальних машин (штукатурних станцій). З її допомогою досягається рівна поверхня стелі та стін перед фарбуванням, наклеюванням шпалер, оформлення керамічною плиткою. Дуже поширений традиційніший спосіб, оскільки обробка поверхні вимагає лише стандартних ручних інструментів. Відсутність необхідності вкладень у спеціальні пристрої робить проведення штукатурних робіт вручну доступним кожному, оскільки в такому випадку потрібно витратитись тільки на штукатурку.

Штукатурка для ручного нанесення.jpg

Різновиди штукатурки для ручного нанесення 

Сучасний будівельний ринок представляє безліч сумішей для обробки стін та стель. 

Гіпсова штукатурка

Використовується для створення ідеальної рівної гладкої основи стель і стін, а також поліпшення мікроклімату в приміщеннях. До її складу, крім гіпсової основи, входять полімерні наповнювачі.

Існують такі категорії відповідно до вартості та якісних характеристик:

  • дешеві склади з невеликим вмістом полімерів відрізняються найменшим зчепленням з основою. Тому поверхню доцільно попередньо ґрунтувати за «мокрою» технологією. З метою забезпечення найкращого зчеплення на нижній шар можна наносити борозни;
  • склади з достатнім вмістом полімерів коштують дорожче, але забезпечують хороше з'єднання без використання додаткових прийомів та засобів;
  • суміші зі спеціальними наповнювачами мають вищий рівень звуко- і теплоізоляції.

Може не підійти в сирих приміщеннях, хоча на ринку представлені суміші для приміщень з періодичним підвищенням рівня вологості не більше ніж 75% (наприклад, ванни, кухні).

Штукатурка для ручного нанесення-1.jpg

Цементна штукатурка 

Дуже міцний матеріал, характеристики якого чимось схожі на недорогу гіпсову штукатурку. Також доцільним буде ґрунтування основи та нанесення борозен перед покриттям нового шару. 

Такий розчин досить довго сохне (до декількох тижнів), ймовірно, буде потрібно додаткове кольорування стін для їх подальшого декорування. 

Переваги штукатурки для ручного нанесення 

Поширеність ручного способу обробки в наш час пов'язана з багатьма його перевагами: 

  • доступність кожному, тому що не виникає необхідності купівлі та обслуговування спеціальних пристроїв; 
  • купівля готових сумішей спрощує приготування розчину, оскільки не потрібно самостійно готувати всі компоненти, ретельно стежити за дотриманням необхідних пропорцій сухих складових. 

Недоліки штукатурки для ручного нанесення 

В той самий час ручний метод має деякі мінуси: 

  • необхідність підготовки невеликих порцій суміші із сухого матеріалу через швидкість його застигання, що непрактично у разі обробки великих площ поверхні; 
  • ймовірність одержання різної консистенції розчину при порційному розведенні сухих сумішей. 

Чому вигідно купити штукатурку для ручного нанесення в магазині Наша Стройка 

Матеріал зберігає свою популярність на сучасному ринку будівельних матеріалів, оскільки не потребує додаткового придбання спеціальних приладів. Магазин Наша Стройка пропонує скористатися нашою доставкою в межах Києва та передмістя. Консультанти допоможуть порівняти характеристики та визначитися з вибором товарів, а також зробити розрахунки необхідної кількості матеріалів. Купити великі обсяги штукатурки ручного нанесення або повний комплект інших будівельних та ремонтних матеріалів можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.