0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Основа: Цементно-вапняна
Ціна
Від
До
46
280

Цементно-вапняна штукатурка

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Цементно-вапняна штукатурка — це найпоширеніша на будівництві суміш. Подібний рецепт використовується і як суміш для кладки, стяжки на підлогу і для оштукатурювання стін. Причому як всередині, так і зовні. Рідко який вид суміші для штукатурки має таку універсальність і доступну ціну.

Цементно-вапняна штукатурка.jpg

Властивості та різновиди цементно-вапняної штукатурки

Цементно-вапняну штукатурку можна придбати як у вигляді готової суміші в мішках по 25 і 50 кг, або приготувати самостійно. По суті це суміш із двох в'яжучих: портландцементу та гашеного вапна (пушокни). Плюс наповнювач із дрібного піску.

Додавання вапна в цемент робить розчин пластичним і слухняним до нанесення, уповільнює схоплювання, а значить збільшує час, протягом якого можна вирівнювати і розтирати штукатурний шар. А крім того, цементно-вапняна суміш менше схильна до усадки та утворення тріщин при висиханні, в порівнянні з цементними сумішами без вапна.

Цемент же дає суміші вологостійкість та більш високу міцність. Хоча вапняний розчин, що набрав міцність, може не поступитися цементу. Але це дуже повільний та майже нескінченний процес. Якщо цемент набирає штатну міцність протягом 28 днів і далі вона майже не змінюється, то вапняний розчин продовжує набирати міцність десятиліттями, а іноді і століттями. Бувають монастирські стіни, на вапняному розчині яким по двісті років і ще процес зміцнення не закінчився.

Купити цементно-вапняну штукатурку вигідно тому що це:

  1. Хороша зчеплюваність (адгезія) з різними типами основ. Від цегляної кладки та газоблоку до нанесення на дерев'яні стіни з ромбоподібною дерев'яною дранкою.

  2. Хороші бактерицидні властивості – на стінах із вапняною штукатуркою не утворюється грибок, пліснява та не живуть інші мікроорганізми.

  3. Підвищена пластичність, що важливо для вирівнювання та значний термін «живучості» розчину. У вапняний розчин, що почав схоплюватися, можна додати води заново розмішати і наносити далі. Тоді як у чисто цементних та гіпсових штукатурках процес кристалізації незворотніцй. 

  4. Паропроникність краща, ніж у чисто цементного розчину, але дещо гіршп порівняно з гіпсовими сумішами.

  5. Досить висока міцність – застиглий штукатурний шар стійкий до подряпин та стирання. Хоча й поступається чистою цементно-піщаною сумішшю.

  6. Цементно-піщана штукатурка майже не дає усадки і не схильна до тріщин, на відміну від чистого цементу.

Хоча цементно-вапняні штукатурки  універсальний склад, можна купити цементно-вапняну штукатурку:

  • лише для внутрішніх робіт;

  • для внутрішніх та зовнішніх робіт – при виборі дивіться на морозостійкість.

Призначення суміші залежить від пропорцій та наявності спеціальних добавок.

Область застосування цементно-вапняної штукатурки

Основне застосування – це вирівнювання поверхонь та чорнова штукатурка внутрішніх стін. Так звана стартова штукатурка. Таке покриття ви побачите у 90% новобудов, які здаються власникам із чорновим ремонтом.

Підходить цементно-вапняна штукатурка і для фасадних робіт, хоча поступається в міцності та на стиск та розтягнення цементно-піщаним сумішам.

Часто суміші зі значним вмістом вапна застосовують для штукатурки у приміщеннях з підвищеною вологістю – ванні, кухні, підвали. Вапно, як ми вже знаємо, має антибактеріальні властивості, та непогану паропроникність. Тому підтримувати порядок та здоровий мікроклімат у вологих приміщеннях буде легше.

Цементно-вапняна штукатурка в мішку.jpg

Чому вигідно купити цементно-піщану штукатурку в магазині Наша Стройка

По-перше, у нас можна купити й інші суміші та матеріали для будівництва. А по Києву та передмісті у нас є доставка власним транспортом.

Крім того, у нашому магазині можна купити також інструменти та обладнання для будівництва:

Якщо виникли питання або потрібно зробити велике замовлення, і потрібно уточнити умови: зателефонуйте за номером (0800) 50-54-52.