0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Бренд: Knauf
Ціна
Від
До
46
280

Штукатурка Кнауф (Knauf)

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Штукатурка Кнауф – будівельна суміш від відомого німецького виробника, багаторічного лідера на ринку різоманітних оздоблювальних матеріалів, зокрема штукатурних сумішей. За допомогою цих сумішей можна закладати тріщини і відколи, вирівнювати стіни і стелі, або оштукатурювати цегляну кладку. Кнауф штукатурка – гарантовано високоякісний продукт, який дозволяє досягти довговічного та надійного результату.

Штукатурка кнауф в роботі.jpg

Особливості Knauf штукатурки

Суміші Knauf придатні для нанесення на різні основи, у тому числі з деревини, бетону або цегли. 

На відміну від шпаклівки, що використовується з метою усунення незначних дефектів, Кнауф штукатурка має значно більший розмір зерна. У зв'язку з цим штукатурка Кнауф дозволяє створити міцніший шар з більшою товщиною, але при цьому витрати на оздоблювальні роботи будуть значно нижчими.

В основному продукт поставляється фасованим у мішки, у формі сухих сумішей, які перед початком роботи необхідно розводити.

Різновиди штукатурки Кнауф 

Залежно від типу зв’язувальної речовини виділяють такі види:

 1. цементна або цементно-піщана – з піском чи пластифікаторами у складі. В основному використовується як стартове покриття на початковому етапі вирівнювання стін. Може застосовуватись у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості або для зовнішніх стін. Поверх неї необхідне нанесення фінішної шпаклівки або декоративних оздоблювальних матеріалів з товстим шаром;
 2. цементно-вапняна або вапняна – легший у використанні більш пластичний розчин за рахунок додавання до складу вапна. Також вимагає додаткового фінішного оздоблення;
 3. гіпсова – найвідоміший на українському ринку продукт компанії серед штукатурних сумішей. Складається з натурального гіпсу, полімерних добавок та мінеральних заповнювачів. Має кілька різновидів, які відрізняються можливою товщиною шару, щільністю та іншими характеристиками. В основному застосовується у внутрішніх оздоблювальних роботах, оскільки є чутливим до високого рівня вологості (хоча чутливість до вологості може різнитися у різних продуктах). Має хорошу адгезію практично з будь-якими поверхнями, екологічний, зручний у використанні та дозволяє досягти досить низької вартості обробки. При дотриманні необхідних технологій немає потреби у додатковому вирівнюванні поверхні. Крім цього, отриманий результат може виступати як основа для тонкошарових оздоблювальних декоративних матеріалів.

Штукатурка кнауф.jpg

Залежно від способу нанесення:

 1. для машинного нанесення – призначена для використання зі спеціальною машиною. Дозволяє досягти більшої швидкості перенесення Knauf штукатурки при меншій витраті засобу, має меншу щільність. Максимальна товщина шару, зазвичай, 10-20 мм;
 2. для ручного нанесення – досить щільна, що не дозволяє використовувати її зі спеціальними машинами. Товщина шару може досягати 50 мм.

Плюси штукатурки Кнауф

Можна виділити такі переваги Knauf штукатурки:

 • економічність при вирівнюванні поверхні в порівнянні з іншими засобами для обробки; 
 • можливість роботи з різними поверхнями, включаючи цемент, цегляну кладку, бетонну основу, гіпсокартон; 
 • максимальна товщина шару може досягати 5 см; 
 • зручність та легкість роботи при машинному або ручному нанесенні; 
 • наявність сертифікатів, що підтверджують високу якість продукції; 
 • мінеральні добавки у складі, що істотно підвищують довговічність шару. 

Мінуси штукатурки Кнауф 

Серед недоліків Knauf штукатурки варто відзначити: 

 • розведений розчин досить швидко сохне, що спонукає до швидкого виконання ремонтних робіт; 
 • можливість наявності усадки в окремих випадках, а також при недотриманні технології приготування із сухої суміші розчину.

Як правильно підійти до вибору Knauf штукатурки 

Вибір конкретного продукту серед штукатурок Knauf залежить від: 

 • виду основи;
 • експлуатаційних характеристик приміщення (чи передбачаються перепади температур, наявність підвищеної вологості);
 • планованого способу нанесення (ручний чи машинний);
 • подальших декоративних оздоблювальних робіт.

Чому вигідно купити Кнауф штукатурку в магазині Наша Стройка 

Knauf штукатурка зберігає свої позиції на ринку як один із лідерів за популярністю у сфері оздоблювальних матеріалів. Вона використовується не тільки будівельниками-професіоналами, а й любителями, що виконують ремонт самотужки. Штукатурка Кнауф дозволяє отримати високоякісний результат за відносно невеликих витрат на матеріал. Магазин Наша Стройка пропонує скористатися нашою доставкою в межах Києва та передмістя. Консультанти допоможуть порівняти характеристики та визначитися з вибором товарів, а також зробити розрахунки необхідної кількості матеріалів. Купити великі обсяги штукатурки Кнауф або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52.