В нас Ви можете розрахуватися карткою єВідновлення єВідновлення
0
0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Основа: Цементна
Ціна
Від
До
46
401

Цементна штукатурка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Цементна штукатурка – оздоблювальна суміш, яка може використовуватися при проведенні як зовнішніх, так і внутрішніх робіт, наприклад, при обробці фасаду, гаража, ванної, підвалу. Допомагає створити довговічну максимально міцну основу. Цей матеріал стане правильним вибором за відсутності необхідності створення ідеально гладкої поверхні під фарбування, оскільки при використанні цементної штукатурки ціна матеріалу буде в кілька разів нижчою за інші аналогічні засоби. Купити цементну штукатурку буде гарним рішенням для вулиці та вологих приміщень, оскільки вона не боїться морозу та вологи, на відміну від гіпсової.

Цементна штукатурка.jpg

Склад та особливості цементної штукатурки

До складу цементної штукатурки входять наповнювач, що виступає каркасом суміші, і в'яжуча речовина, що зв'язує частинки наповнювача. Також склад може включати модифікуючі добавки, наприклад, полімери та армуючі волокна. Основою суміші бетонної штукатурки є пісок, з різним ступенем подрібнення, а в'яжучою речовиною цемент. Звідси більш шорстка груба структура. Однак існує багато модифікацій цього традиційного складу, більш пластичних, з покращеною адгезією та низьким водопоглинанням.

Сфера застосування оздоблювальної суміші досить велика. Її використовують для вирівнювання стін, підвищення морозостійкості поверхні, при оздобленні неопалюваних сирих приміщень (під'їзди, ванни, кухні). Наноситься на різні матеріали: бетон, цегла, газобетон та інші. Основу перед початком робіт готують: очищають від пилу, усіляких забруднень, ґрунтують.

Різновиди цементної штукатурки 

Існує багато різновидів штукатурки цементної, але найчастіше їх склад включає цемент, пісок та вапно.

Цементно-піщана

Забезпечує недороге надійне покриття стін. Існують різні марки складу, такі як М100, М50, М25. Склади з вищою маркою мають більшу міцність.

Цементно-вапняна

Пластичний склад з гарною адгезією, зручний у нанесенні, менш схильний до утворення тріщин завдяки наявності вапна. На відміну від типового розчину міцніший і стійкіший до механічних впливів, а також біологічних ушкоджень, наприклад, плісняви. 

Залежно від сфери використання цементну штукатурку також ділять на види. 

Для внутрішніх робіт

Може застосовуватися для оздоблення стін та стелі, служить проміжним покриттям та використовуватись для декору. Перед вибором матеріалу необхідно визначити рівень вологості приміщення. При нормальному мікрокліматі можна застосовувати цементно-вапняний та цементно-піщаний склад. 

Для зовнішніх робіт

При зовнішній обробці будівель найчастіше використовують цементно-вапняну штукатурку, оскільки вона має високу адгезію практично з будь-якими матеріалами для створення поверхні. Також підійде для обробки поверхонь із деревини. 

Плюси та мінуси цементної штукатурки 

Переваги

Бетонна штукатурка має багато переваг: 

  • висока міцність – суміші з цементу надають поверхням максимальну надійність та міцність, завдяки чому капітальний ремонт приміщень потрібний рідше;
  • гарна адгезія з поверхнями різних типів – нанесений розчин зберігає цілісність протягом тривалого часу, не потребує застосування додаткових матеріалів, що підвищують зчеплення з основою;
  • стійкість до вологи, сонячних променів, температурних перепадів – розчин має щільну структуру, що виключає вбирання вологи та захищає основу. Ця властивість дає можливість застосовувати оздоблювальну суміш у сирих приміщеннях;
  • доступна вартість – завдяки досить дешевим компонентам складу цементної штукатурки; 
  • тривала пластичність розчину – дозволяє виправляти дефекти, якщо після нанесення штукатурки вже минуло кілька годин, достатньо окропити поверхню водою.

Недоліки

Матеріал має деякі мінуси:

  • обмежена сфера застосування – не підійде для пофарбованих, пластикових основ;
  • трудомісткість процесу нанесення – процес досить складний, потребує релевантного досвіду. Включає кілька етапів: набризк суміші, вирівнювання та затирання. А під час підготовки стін під фарбування додатково необхідно наносити шпаклівку;
  • тривалість застигання – у деяких сумішей цей показник досягає 3-4 тижнів, хоча сучасні суміші завдяки пластифікаторам у складі можуть застигати всього за тиждень;
  • необхідність точного визначення товщини шару перед нанесенням – розчин з великою вагою здійснює значне навантаження на стіни. Збільшення товщини шару, що наноситься, підвищує ймовірність утворення тріщин.

Попри наявність аналогів, матеріал все ще популярний на ринку переважно завдяки доступній ціні.

Чому вигідно купити цементну штукатурку в магазині Побудуй

У магазині можна купити цементну штукатурку у вигляді сухих сумішей, розфасованих по паперових мішках. Магазин Побудуй пропонує скористатися нашою доставкою в межах Києва та передмістя. Консультанти допоможуть порівняти характеристики та визначитися з вибором товарів, а також зробити розрахунки необхідної кількості матеріалів. Купити цементну штукатурку у великих обсягах або повний комплект інших матеріалів для будівництва та ремонту можна зателефонувавши за номером (0800) 50-54-52