0 грн. 0
Фільтр:
Відібрано:
Основа: Гіпсова
Ціна
Від
До
46
404

Гіпсова штукатурка

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Гіпсова штукатурка — це суміш для нанесення шару внутрішньої обробки вирівнювання стін, стель і підготовки стін до фарбування і наклеювання шпалер. Це один з найбільш затребуваних типів штукатурних сумішей. Не містить цементу і сумісна з цементними штукатурними сумішами тільки в зворотному порядку. Це означає, що поверх цементу наносити гіпсову штукатурку можна, а цементну поверх гіпсової не можна, інакше відбудеться розшарування і цементна штукатурка з високою ймовірністю відвалиться. Готовий розчин з гіпсової штукатурки — це легка, пластична суміш, яка може наноситися досить товстим шаром 30-50 мм.

Гіпсова штукатурка.jpg

Для чого підходить і куди не можна застосовувати гіпсову штукатурку

Для початку розберемо склад штукатурної суміші на основі гіпсу:

 • гіпс - осадова порода з вираженими в'яжучими властивостями, білого або дуже світлого кольору;

 • дрібнодисперсний наповнювач — розмелені в порошок породи, потрібні для збільшення міцності тепло- і звукоізоляційних властивостей;

 • хімічні добавки для поліпшення властивостей зчепмлювання (адгезії), пластичності та стійкості до тріщин.

Схоплюється (застигає) штукатурна суміш дуже швидко, час роботи з готовою сумішшю максимум 20 хвилин, а повне застигання з набором максимальної міцності займає не більше 7 днів. Тому рекомендується купити гіпсову штукатурку і розводити малими порціями по мірі витрати додавати нові порції. Гіпсові штукатурки для машинного нанесення мають більший «термін життя» в порівнянні з ручними —  це дозволяє не тільки довше працювати з одного «замісу», а й більш ретельно обробити поверхню довівши до ідеальної гладкості.

Багато хто заперечать, що ціна гіпсової штукатурки висока. Але, якщо порахувати що витрата в кілограмах у неї в 1,5 рази менше в порівнянні з цементно-піщаними штукатурними сумішами, то в кінцевому підсумку ціна готовогої штукатурки вийде майже однаковою.

Область застосування визначається перевагами і властивостями гіпсової штукатурки:

 1. Підготовка до фінішної обробки внутрішніх стін і стель. Білий колір і дрібнозерниста структура дозволяють вирівняти поверхню до стану відразу придатного до фарбування або поклейки шпалер. Не потрібні операції по:

  • шліфування;

  • затирання;

  • шпаклювання.

  А це значна економія і загальна ціна обробки зменшиться за рахунок спрощення технології. До того ж гіпсова штукатурка практично не дає усадки при застиганні, а значить на поверхні практично не буває тріщин, та деформацій.

 2. Вирівнювання і закладення перепадів стиків на стелі стінах, колонах і інших. У гіпсових штукатурних сумішей дуже хороша пластичність і можна за один прохід укладати рекордно товстий шар до 50 мм, у цементно-піщаних і вапняних штукатурок цей показник не перевищує 10-15 мм.

 3. Паропроникність гіпсової штукатурки дозволяє підтримувати оптимальну вологість в житлових приміщеннях. А значить це робить її найкращим матеріалом для внутрішньої обробки.

 4. Купити гіпсову штукатурку вигідно і в разі якщо в стінах потрібно заховати проводку та інші комунікації. Вона досить легко ріжеться, на відміну від бетону не потрібен штроборіз. Також гіпсовою сумішшю легко і надовго закрити тріщини і дефекти оздоблення. Гіпсова суміш добре заповнює дефекти і не дає нових тріщин.

 5. Гіпс при застиганні не стає настільки твердою і дзвінкою структурою як цементно-піщані штукатурки. А значить шар гіпсової штукатурки добре працює як додатковий шар звуко- і теплоізоляції.

 6. Підходить гіпсова штукатурка і для кухонь, туалетів та ванних кімнат. Але не всі різновиди, наприклад, Ротбанд від Кнауф підходить однозначно. Гіпсова штукатурка не є вологостійкою і не підходить для зовнішніх робіт, підвалів та приміщень де є сауни і басейни, але вологість в кухнях і ванних кімнатах житлових будинків помірна і гіпсові суміші використовувати можна.

Різновиди і критерії вибору гіпсової штукатурки

Є кілька способів розділити штукатурні суміші. Перший за способом нанесення:

 • ручний - укладається невеликими порціями і тільки ручним інструментом;

 • машинний - для великих площ.

Основне призначення:

 • базова - має наповнювач більш грубого помолу, можна наносити більш товстим шаром за один прохід.

 • фінішна - дрібний наповнювач, білий колір, підходить для чистової обробки, затирання тріщин і т.д.

За місцем застосування:

 • тільки для стін (вертикальних поверхонь);

 • універсальні (для стін і стель);

 • підвищеної міцності - міцність на стиск до 4МПа (для підлог).

За умовами експлуатації:

 • тільки для сухих приміщень;

 • для приміщень з періодичним підвищенням вологості до 75% - за умови захисту від прямого контакту з водою (кухні ванни).

При виборі обов'язково враховуйте куди, навіщо і скільки потрібно купити гіпсової штукатурки.

Гіпсова штукатурка 1.jpg

Чому вигідно купити гіпсову штукатурку в магазині Наша Стройка

По-перше, у нас можна купити не тільки штукатурні суміші, клей і розчини для кладки, а й інші товари для будівництва і домашнього ремонту:

 • ручний електроінструмент —  перфоратори, штроборізи, міксери і т.д .;

 • фарби для стін;

 • утеплювач для фасадів і дахів;

 • радіатори опалення і труби для розводки;

 • сайдинг, фасадні панелі.

По-друге, у нас є своя доставка в межах Києва та передмістя.

Якщо потрібно зарезервувати велика кількість гіпсової штукатурки, або купити повний комплект матеріалів для ремонту телефонуйте за номером (0800) 50-54-52.