0 грн. 0

Вологостійка ОСБ плита

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Вологостійка плита ОСБ – це склеєна надміцним і не чутливим до вологи клеем плита з деревної стружки. Сьогодні жодне будівництво не обходиться без використання спеціальних плит з пошарового орієнтованої деревної стружки, а саме без ОСБ плит. Існує кілька класів даного матеріалу, проте вологостійкі різновиди цінуються набагато більше за інших за рахунок своїх властивостей і сфери застосування недоступної для інших матеріалів з вмістом деревини.

Вологостійка ОСБ плита – основні переваги

ОСБ плиты влагостойкие

OSB перекладається як «орієнтовано-стружкова плита». Це по суті широкий лист, який зроблений з дерев'яної стружки і склеєний смолою. Даний матеріал має кілька класів, що визначає їх функціональність. Вологостійкі плити мають клас 3 і 4, їх використовують в покрівельних роботах, в створенні опалубок для заливки фундаменту, а також при укладанні підлог. Це не повний перелік: насправді сфера застосування OSB дуже велика, і практично кожне будівництво вимагає застосування даного матеріалу.

Крім того, що ОСБ-листи мають високу водостійкість, їм притаманні ще такі якості, як:

  • міцність;

  • проста і легка обробка;

  • елементарний монтаж – саморізи, шурупи;

  • не схильна до гниття;

  • захищені від комах;

  • стійкість до сильних механічних навантажень.

Саме завдяки цим перевагам ОСП дуже популярний, особливо це можна сказати про OSB-3, який займає лідируючі позиції в застосуванні на будівництві. Даний клас плити славиться своєю стійкістю і довговічністю, а також доступною ціною. Як правило, саме 3-й клас використовується для побудови каркасних будинків, створенні чорнових підлог, а також в покрівельних роботах.

Купити вологостійкі ОСБ плити за найкращими цінами

Наш інтернет-магазин Наша Стройка пропонує широкий асортимент вологостійких плит ОСБ, включаючи 3-й клас цього будівельного матеріалу. Ви зможете проконсультуватися у наших менеджерів з будь-яких питань щодо цього виду товару. Також ми здійснюємо доставку ваших замовлень в будь-яке місто України.

Крім того в нас можна купити електроінструмент та супутні товари для спорудження і оздоблення конструкцій з ОСБ плит. Замовте універсальні плити для будівництва у нас вже сьогодні!