0 грн. 0

ОСБ плити для зовнішньої обробки

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Плити ОСБ для зовнішніх робіт – це один з найпрактичніших і найдешевших мателіалів для спорудження опалубки, чорнових стін під оздоблення в каркасних будинках та безлічі супутніх робіт на будівництві. Саме з цієї причини якість зовнішньої обробки плит є актуальним питанням для більшості будівельників. Причому це стосується не тільки захисту матеріалу від негативних впливів зовнішнього середовища (сонячне випромінювання, вологість, температурні перепади і т.д.), але і естетичну складову.

Особливості та характеристики плит ОСБ для зовнішніх робіт

OSB-плити по праву вважаються вдосконаленою деревиною. Даний матеріал відрізняється малою масою, високими характеристиками міцності і простотою обробки. При цьому слід не забувати про такі нюанси як пожежна безпека, присутність сучків і порожнеч. За своїми технічними властивостями OSB на порядок перевершує МДФ, ДВП, ДСП і фанеру.

Конвеєрне виробництво відбувається в заводських умовах, що допомагає гарантувати виробником точні геометричні розміри і забезпечення рівномірної товщини уздовж всієї поверхні плити. Подібний матеріал надійно захищений від руйнування від вологи і деформацій, має хороші звукоізолюючі властивості, допомагає зберігати тепло. Великі геометричні розміри листів допомагають зменшувати число стиків, а необмежений термін служби матеріалу грає позитивну роль для довговічності всієї споруди.

На сьогоднішній день найчастіше зустрічаються плити ОСБ для зовнішніх робіт з наступними розмірами:

  • 1,25 х 2,5 м;

  • 2,5 х 1,035м.

Крім того, продукція може мати різний тип, вологостійкість і товщину (від 10 до 22 мм). Вологостійкість матеріалу буде залежати від складу клею, використовується, а міцність і - від розташування стружки і числа шарів.

Купити плити ОСБ для зовнішніх робіт

Якщо ви хочете вдало купити плити ОСБ для зовнішнього оздоблення, то віддавати перевагу варто перевіреним виробникам, чия продукція в точності відповідає найвищим світовим стандартам. В останні роки добре зарекомендувала себе продукція компаній Kronospan і Кроно-Україна.

Інтернет-магазин «Наша Стройка” пропонує своїм клієнтам широкий вибір плит ОСБ для зовнішньої обробки за вигідною ціною. На нашому ресурсі ви зможете легко знайти всю необхідну технічну інформацію, характерні особливості і доступні розмірності.