0 грн. 0

ОСБ плита для внутрішньої обробки

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Плити ОСБ для внутрішньої обробки – це не менш високоякісний матеріал в порівнянні з вологостійкими плитами для зовнішніх робіт. Але за рахунок того, що всередині приміщення не потрібна висока стійкість до вологи застосовано інший клей і ціна ОСБ для внутрішніх приміщень нижча. Подібні панелі відмінно підходять для оформлення стін і підлоги, створення меблів, перегородок і в якості оздоблювального матеріалу для балконів і лоджій.

Переваги OSB плит для внутрішніх робіт

ОСБ плити – це інноваційний високоякісний матеріал, який користується попитом за рахунок своєї простоти практичності і універсальності. ОСБ для внутрішнього оздоблення мають прекрасні властивості і прості в монтажі, що дозволяє спростити процес робіт з монтажу й облаштування конструкцій.

До основних переваг даного матеріалу можна віднести:

  • відмінну теплоізоляцію;

  • стійкість до низьких температур, протягів і помірної кількості вологиі;

  • досить високу пожежну безпеку - матеріал не є легкозаймистим;

  • стійкість до утворення грибків, цвілі і бактерій;

  • високу міцність.

Крім того, слід зазначити, що матеріал виробляється виключно з натуральних компонентів, які стійкі до деформацій і раптових температурних коливань.

Купити ОСБ для внутрішніх робіт

Багато замовників хочуть купити ОСБ для внутрішніх робіт тому, що даний матеріал дозволяє добре заощадити, а робота з ним досить проста і позбавлена ​​серйозних фізичних навантажень. Саме за рахунок цих властивостей продукція користується значним попитом і в широкому розмаїтті представлена ​​в електронному каталозі інтернет-магазину «Наша Стройка». Крім того в нас можна купити ручні та електроінструменти для будівництва, а також матеріали для внутрішнього оздоблення: будівельні суміші, клей для плитки, шпалери і таке інше.