0 грн. 0

ОСБ плита для підлоги

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

ОСБ плиты для пола

OSB плита для підлоги – це зазвичай третій класс по вологостійкості, та товщина не менше 16 (мінімум 12 мм). Такий матеріал, як ОСБ-плити, є відносно новим в будівельних роботах. Однак він уже встиг завоювати свою популярність і практично повністю витіснив фанеру і ДСП за рахунок своєї практичності. Листи орієнтовано-стружкової плити мають ряд якостей, які дозволяють застосовувати їх у багатьох сферах. Як правило, матеріал використовують для побудови каркасних будинків, покрівлі даху, а також для облицювання. Але сьогодні велику популярність отримав певний клас ОСБ, який використовується для укладання підлог.

Завдяки своїй міцності і вологостійкості, плита OSB 3-го класу стала відмінним варіантом для укладання підлог. Вона має гладку поверхню, що відмінно вирівнює підлоги в кімнаті, а також утеплює їх.

За допомогою такої плити також можна поліпшити шумоізоляцію в квартирі або забезпечити непогану теплоізоляцію.

ОСБ плита для підлоги – основні переваги

Головною перевагою плит ОСБ стала їх багатофункціональність. Даний вид будівельного матеріалу є універсальним і відмінно підходить для спорудження будинків, ремонту підлоги й перегородок в кімнатах та для багато чого іншого. Це стало можливим завдяки ряду властивостей ОСП. До них відносяться:

  • високий показник міцності;

  • проста обробка матеріалу;

  • легкий процес монтажу;

  • несприйнятливість до гниття;

  • захищеність від впливу комах;

  • невисока вартість;

  • стійкість до великих навантажень.

За рахунок всіх цих якостей ці плити застосовні в будь-якому вигляді будівництва.

Купити ОСБ-плиту для підлоги в Україні

У разі якщо ви почали будівництво будинку або влаштували ремонт, вам в будь-якому випадку знадобляться листи ОСБ, які можна купити в нашому інтернет-магазині Наша Стройка за вигідною ціною. Крім плит у нас є ручний та електроінструмент для будівництва і супутні матеріали такі як клей, фарби та ін. Ми пропонуємо високий рівень обслуговування клієнтів, незалежно від об'єму покупки, а також гарантуємо якість всіх товарів, представлених в нашому асортименті. Оформивши замовлення на нашому сайті, ви отримуєте швидку доставку по всій території України!