0 грн. 0

Дошка OSB 12 мм

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

ОСБ плита 12 мм – це оптимальна товщина з позиції міцності й ціни. Підходить і для покрівельних робіт і для монтажу перегородок всередині будинків.

З кожним роком на ринку будматеріалів з'являються все більш нові матеріали. Їх якість і технічні характеристики постійно покращуються, а вартість стає нижче. До одним з них відносяться ОСБ-плити, різний геотекстиль і інші матеріали.

Що таке ОСБ-плита 12 мм

 ОСБ плиты 12мм

Більш правильне написання цих панелей – OSB-плити. Це матеріал з великих дерев'яних трісок, пресований методом пошарового орієнтації. Він досить стійкий до вологи і не схильний до гниття. Товщина цих плит буває від 6 до 22 мм, а найпопулярнішими є 12-мм плити – вони підходять для несучих конструкцій, перекриттів, перегородок, чорнових підлог і каркасів будинків. Для них властива достатня вологостійкість і доступна ціна.

Схожі на них QSB панелі завдяки іншій технології прокатки мають більш високоу щільність. Їх легко відрізнити по зеленому кольору. OSB і QSB плити, в залежності від їх властивостей і характеристик, можуть застосовуватися для:

  • підкладки поверхні покрівлі під укладку бітумної черепиці;

  • несучих поверхонь перекриття і основи підлог;

  • виготовлення фундаментної опалубки і сендвіч-панелей;

  • декоративного облицювання стін і стель;

  • виготовлення полиць для стелажів, сходових маршів;

  • виготовлення тари і упаковки;

  • внутрішніх перегородок при переплануванні.

ОСБ плита 12 мм – купити в інтернет-магазині "Наша Стройка"

При ремонті або будівництві використовуються плити різних категорій, товщини і зовнішнього виконання. Вони можуть бути ламінованим, лакованими, шпунтованими і так далі. Дуже важливо мати великий вибір матеріалів, при цьому відмінної якості і невисокої вартості.

Для цього і існує інтернет-магазин Наша Стройка. На нашому сайті ви можете купити гарантовано якісні будматеріали. Адже найчастіше, купуючи товар у неперевірених реалізаторів, можна витратити гроші на неякісні підробки, які не відповідають потрібними властивостями і швидко приходять в непридатність.

У нашому каталозі пропонуються тільки фірмові матеріали високої якості. При цьому завдяки прямим поставкам і ціни на них дуже помірні.