0 грн. 0

ОСБ плита для покрівлі

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Деревинно-стружкові плити OSB – це ідеальний матеріал для виготовлення підмостки під м'яку покрівлю (бітумну черепицю, євроруберойд і т.д.). Висока міцність, довговічність і доступна ціна обумовлені відпрацьованою технологією виробництва і доступністю сировини в Україні.

Які бувають ОСБ плити у продажу

У Києві та інших містах України можна купити ОСБ з наступними класами вологостійкості:

  • OSB-1 не вологостійкі, тільки для роботи всередині опалюваних будівель;

  • OSB-2 мінімальна вологостійкість, для роботи в сухих приміщеннях з опаленням і без, а також для виготовлення ящиків, іншої тари і каркасів меблів;

  • OSB-3 висока стійкість до вологи, яка використовується для зовнішньої і внутрішньої обшивки сендвіч-панелей для каркасних будинків, також підходить як основа під м'які покрівельні матеріали (оптимальне співвідношення ціна / якість);

  • OSB-4 підвищена стійкість до механічних навантажень і вологи.

Можна купити плити товщиною 6, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 18, 22, 25 мм.

Ціна матеріалу залежить від товщини, класу вологостійкості і розмірів.

ОСБ плита для покрівлі – рекомендації по монтажу

До кроквяної системі ОСБ плити кріплять цвяхами або саморізами. Важливо залишити зазор в стиках в 3 мм, для компенсації температурних розширень а також усадки покрівельної конструкції. Якщо потрібно приклеїти бітумну стрічку до поверхні, то необхідна попередня грунтовка.

Якщо у вас виникли додаткові питання або потрібна консультація по монтажу покрівельного риштування, телефонуйте. Наш технічний відділ завжди до ваших послуг.