0 грн. 0

Аератори для газонів Solo by Al-KO

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Аератори для газонів Solo by Al-КО

Аератори для газонів Solo by AL-KO поєднують в собі інноваційні технології і є високоякісною лінійкою садової техніки для приватного та професійного використання. Техніка характеризується високою практичністю і продуктивністю.

Solo by al ko – це спеціально розроблена лінійка садової техніки від німецької компанії Al-Ko. Вся техніка виробляється в Австрії. Це є свідченням високої якості розробки та складання устаткування. Solo by Alko – це техніка, орієнтована на людину. Максимум зручності і простоти в експлуатації.

Чому потрібно вибирати аератори Solo by Al-KO?

Вертикуттери Solo by AL-KO мають цілий ряд переваг, що виділяє цю техніку серед виробів інших торговельних марок:

  1. Міцний протиударний корпус. Він виконаний з високоякісної сталі. Це запобігає можливості деформації елементів обладнання під час експлуатації.

  2. Зручність управління і зберігання. Аератори Solo by al ko обладнані колесами великого розміру. Вони кріпляться за допомогою кулькових підшипників. Це забезпечує високу плавність ходу. Управління проводиться за допомогою ручки. Ручка складається для зручності зберігання. Також пристрій має великий знімний травозбірник. Тому для зберігання не потрібно багато місця.

  3. Наявність функції безступінчастого регулювання глибини захоплення. Це дозволяє задавати необхідну глибину вертикутирування. Таким чином функціональність обладнання значно ширше, ніж у аналогів інших виробників.

  4. Техніка оснащена валиками з 15 подвійними лезами. Завдяки спеціальній конструкції занурення і витяг лез відбувається дуже плавно. Це вберігає газон від пошкоджень при проведенні аерації і скарифікації.

Alko пропонує своїм споживачам мережевий аератор. Це модель Solo by AL-KO 516. Потужність двигуна становить 1800 Вт. Ширина обробки - 36 см. У комплект входить валик з 15 сталевими ножами і великий травозбірник. Вага агрегату становить 25 кг. Керувати таким обладнанням допомагає наявність приводу на колеса.

Бензиновий аератор представлений моделлю Solo by AL-KO 518 з двигуном від компанії Honda об'ємом 153 куб. см і потужністю 3,6 кВт. Ширина валика становить 36 см. Валик має 15 подвійних сталевих ножів. Глибина розпушування становить 25 мм. Вага моделі 35 кг. Дана модель також має привід на колеса. Це значно спрощує управління садовою технікою.

Де купити аератори Solo by Al-KO за доступною ціною?

Купити бензиновий або електричний аератор для газону Solo by AL-KO Ви можете в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідної моделі, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати нам по телефону.