Аератор бензиновий

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Аератор бензиновий – садова машина, призначена для проколювання верхнього шару ґрунту. Через пророблені проколи здійснюється насичення ґрунту киснем. Проколи також сприяють швидшому потраплянню мінеральних речовин у кореневу систему трави. Аератор для газону бензиновий здатний не тільки робити проколи в ґрунті, а й поєднувати в одному пристрої функції скарифікатора і вертикуттера.

Скарифікація газону передбачає видалення відмерлого шару трави, так званого повстяного шару. В повсті може формуватися несприятливе середовище (цвіль, мох, гниття та інш.) Це може привести трав'яний покрив в непридатність. Скарифікація здійснюється гнучкими пружинами, тому верхній шар трави не пошкоджується. Вертикуттери за допомогою вертикальних зубів проробляють розрізи в ґрунті. Це сприяє кращому попаданню вологи в ґрунт, а також робить траву газону густішою. Таким чином, бензинові аератори – це машини, здатні комплексно вирішувати питання догляду за газоном.

Як правильно підібрати бензиновий аератор?

Купити аератор бензиновий сьогодні досить просто. Але при покупці конкретної моделі слід звернути увагу на наступні параметри:

  • потужність двигуна і обсяг паливного бака;

  • ширину обробки;

  • кількість режимів обробки ґрунту;

  • тип травозбірника;

  • вагу агрегату;

  • наявність додаткових функцій.

Двигун є центральною частиною будь-якого пристрою. Тому чим потужнішим буде двигун, тим простіше буде здійснюватися аерація і скарифікація газону. При цьому потрібно звернути увагу на витрату палива і об'єм паливного бака. Ідеальним варіантом буде модель, яка здатна справиться з площею ділянки на одній заправці.

Швидкість проведення робіт з аерації буде залежати від робочої ширини агрегату. Традиційно ширина обробки становить 40 см. При виборі ширини обробки потрібно враховувати особливості оброблюваного газону.

Важливим параметром є наявність різних режимів обробітку ґрунту. Кожен режим характеризується певною глибиною проникнення в ґрунт. При первинному глибокому проникненні в ґрунт зубчиками агрегату існує висока ймовірність пошкодження трав'яного покриву, виривання окремих шматків ґрунту з травою. Тому наявність різних режимів обробки зробить догляд за газоном більш ефективним.

При виборі бензинового аератора особливу увагу слід звернути на травозбірник і його обсяг. Агрегати можуть комплектуватися жорстким і м'яким травозбірником. Перевагою жорстких елементів є те, що вони виконані з пластика, легко чистяться і миються. М'які травозбірники мають значно меншу вагу.

Вага бензинового аератора також є дуже важливим фактором при виборі конкретної моделі. Чим більша вага агрегату, там швидше і простіше він буде виконувати свої функції. Він може коливатися від 20 до 40 кг. Тому потрібно враховувати, хто буде виконувати роботи з аерації і як довго.

При виборі конкретної моделі слід також звернути увагу на наявність додаткових опцій, які зроблять догляд за газоном більш легким. Слід звернути увагу на початкову комплектацію, можливість установки додаткових елементів, можливість використання змінних елементів для обробки ґрунту.

Де можна купити надійні бензинові аератори за доступною ціною?

Якщо Ви хочете купити бензиновий аератор, то найкраще зверніться в наш інтернет-магазин "Наша Стройка". У нас Ви знайдете широкий асортимент моделей від світових виробників. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідного обладнання, з урахуванням Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати за телефоном.