Будівництво та ремонт
Будівельні інструменти та обладнання
Все для саду
Будинок і квартира

Аератор бензиновий

Аератор бензиновий – садова машина, призначена для проколювання верхнього шару ґрунту. Через пророблені проколи здійснюється насичення ґрунту киснем. Проколи також сприяють швидшому потраплянню мінеральних речовин у кореневу систему трави. Аератор для газону бензиновий здатний не тільки робити проколи в ґрунті, а й поєднувати в одному пристрої функції скарифікатора і вертикуттера.

Скарифікація газону передбачає видалення відмерлого шару трави, так званого повстяного шару. В повсті може формуватися несприятливе середовище (цвіль, мох, гниття та інш.) Це може привести трав'яний покрив в непридатність. Скарифікація здійснюється гнучкими пружинами, тому верхній шар трави не пошкоджується. Вертикуттери за допомогою вертикальних зубів проробляють розрізи в ґрунті. Це сприяє кращому попаданню вологи в ґрунт, а також робить траву газону густішою. Таким чином, бензинові аератори – це машини, здатні комплексно вирішувати питання догляду за газоном.

Як правильно підібрати бензиновий аератор?

Купити аератор бензиновий сьогодні досить просто. Але при покупці конкретної моделі слід звернути увагу на наступні параметри:

  • потужність двигуна і обсяг паливного бака;

  • ширину обробки;

  • кількість режимів обробки ґрунту;

  • тип травозбірника;

  • вагу агрегату;

  • наявність додаткових функцій.

Двигун є центральною частиною будь-якого пристрою. Тому чим потужнішим буде двигун, тим простіше буде здійснюватися аерація і скарифікація газону. При цьому потрібно звернути увагу на витрату палива і об'єм паливного бака. Ідеальним варіантом буде модель, яка здатна справиться з площею ділянки на одній заправці.

Швидкість проведення робіт з аерації буде залежати від робочої ширини агрегату. Традиційно ширина обробки становить 40 см. При виборі ширини обробки потрібно враховувати особливості оброблюваного газону.

Важливим параметром є наявність різних режимів обробітку ґрунту. Кожен режим характеризується певною глибиною проникнення в ґрунт. При первинному глибокому проникненні в ґрунт зубчиками агрегату існує висока ймовірність пошкодження трав'яного покриву, виривання окремих шматків ґрунту з травою. Тому наявність різних режимів обробки зробить догляд за газоном більш ефективним.

При виборі бензинового аератора особливу увагу слід звернути на травозбірник і його обсяг. Агрегати можуть комплектуватися жорстким і м'яким травозбірником. Перевагою жорстких елементів є те, що вони виконані з пластика, легко ч