0 грн. 0

Аератори AL-KO

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Аератори AL-KO

Аератор для газону AL-KO – це німецька якість догляду за газоном. Компанія пропонує своїм споживачам бензинову, електричну та акумуляторну садову техніку. Аlko маркує свою техніку окремими ярликами.

Під ярликом EASY пропонується техніка для невеликих садів. Вона проста в управлінні і має базові функції.

Техніка Al-ko з ярликом COMFORT призначена для середніх і великих садів. Вона поєднує в собі всі необхідні функції.

ALKO з ярликом PREMIUM – це кращі з кращих товарів бренду ALKO.

Бензинові аератори Алко

Бензиновий аератор Alko – це потужна і надійна садова техніка. Alko combi care 38e comfort – це, по суті, флагман компанії серед побутових аераторів. Дана модель оснащена 53 кубовим двигуном потужністю 1,8 кВт. Агрегат здатний обробити газон площею 1200 м кв. Ця садова машина поєднує в собі три базових функції – вертикуттурування, аерація і збір трави. Валик легко знімається і змінюється. Ширина валика становить 38 см. У комплект входить валик для вертикуттурування з 14 сталевими лезами і валик для аерації з 24 сталевими пружними зубцями. Скарифікатор Алко має 5 ступенів регулювання глибини. Обсяг травозбірника становить 55 літрів. Цього цілком достатньо для проведення робіт на великому за площею газоні. Вага агрегату становить всього 22 кг.

Мережеві аератори Алко

Дана категорія техніки представлена кількома мережевими моделями.

Найпростішою електричною моделлю є 32.5 VE Basic Care Classic. Призначений для виконання функції вертикуттурування і збору трави. Агрегат має ярлик EASY і має двигун потужністю 1 кВт. Вона розрахована на обробку газону площею до 400 м кв. Ця модель оснащена одним валиком з 12 сталевими лезами. Ширина валика становить всього 32 см. Обсяг травозбірника становить 45 л. Він виконаний з щільної тканини. Вага апарату всього 12 кг.

Асортимент з ярликом COMFORT представлений моделями AL-KO 38 E Combi Care Comfort, AL-KO 36.8 Combi Care Comfort і AL-KO 36 E Combi Care Comfort. Всі три моделі поєднують в собі три головних функції: вертикуттурування, аерація, збір трави. Вони розраховані на обробку газону площею до 800 м кв. Мають 5 ступенів регулювання глибини.

Найпотужнішою моделлю є AL-KO 36 E Combi Care Comfort. Вона обладнується 1500 Вт електродвигуном. Валик для вертикуттурування оснащений 20 сталевими лезами. У комплектацію входить також валик для аерації. На валику розміщено 44 пружних сталевих зубця. Обсяг травозбірника виконаний з пластика і становить 55 л. Вага агрегату - 15 кг.

Мережевий аератор алко купити можна також у виконанні моделі AL-KO 38 E Combi Care Comfort. Агрегат має ширину обробки 38 см, травозбірник із щільної тканини на 55 л, регульовану по висоті ручку і легко миється корпус.

Ширина обробки аератора AL-KO Elektro 36.8 Combi Care Comfort становить 36 см. Існує можливість регулювання ручки по висоті. Заміна валика проводиться без використання додаткових інструментів. Даний аератор Алко поставляється без травозбірника.

Акумуляторні аератори AL-KO

Акумуляторний аератор Алко SF 4036 розрахований на обробку газону площею до 250 м кв. Модель оснащена літій-іонним акумулятором ємністю 40 В. Площа обробки становить 36 см. Апарат обладнується основним валиком для вертикуттурування з 12 сталевими лезами і додатковим валиком для аерації. Травозбірник в комплектацію не входить. Вага моделі 11,7 кг.

Особливістю акумуляторної техніки Al-ko є можливість їх роботи до 180 ват-годин. Акумулятори мають великий термін служби, оптимальну вагу і компактні розміри.

Де купити аератори Алко?

Купити аератор для газону алко Ви можете в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". У нас Ви знайдете бензинові, мережеві та акумуляторні моделі аераторів AL-KO. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідної моделі, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати за телефоном.