0 грн. 0

Аератори для газонів Bosch

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Аератори для газонів Bosch

Аератори Bosch – це надійне рішення для вашого газону. Продукція компанії завжди відрізняється високою якістю, практичністю і високою продуктивністю.

Аератори для газону Бош представлені на ринку двома моделями:

  • Bosch ALR 900;

  • Bosch AVR 1100.

Bosch розробила спеціальну систему «Jet-Collect». Особливість системи полягає у використанні інноваційної конструкції валика. На поверхні валика знаходяться вхідні вентиляційні отвори. Завдяки високому тиску повітря, що проходить крізь ці отвори, забезпечується висока якість видалення повстяного шару газону. При цьому мінімізується можливість утворення засмічень самого валика.

Обидві моделі є несамохідними механізмами. Рух ділянкою здійснюється за рахунок штовхаючої сили людини. Завдяки великим колесам і невеликій вазі апаратів робити це досить просто.

Для роботи з обладнанням Bosch на великих ділянках потрібен подовжувач. Виробник розробив рекомендації щодо перетину використовуваного дроту. Так, при максимальній довжині подовжувача в 40 м рекомендується використовувати провід з перетином 1 мм кв. Для подовжувача від 40 до 60 м слід використовувати провід з перетином 1,5 мм кв. Максимальна довжина використовуваного подовжувача не повинна перевищувати 100 м. При цьому переріз проводу має бути не менше за 2,5 мм кв.

Аератор Bosch ALR 900

Скарифікатор ALR 900 ідеально видаляє мох, суху траву і листя з поверхні газону. Апарат оснащений високоспритним електродвигуном із пониженою передачею потужністю 900 Вт. У комплект входить валик шириною 32 см з 10 подвійними зубами з високоякісної пружинної сталі.

Регулювання робочої висоти має 4 рівні: від плюс 10 до мінус 5 мм. Агрегат має жорсткий травозбірник об'ємом 50 л. Вага аератора складає всього 9,4 кг.

Завдяки зйомній ручці і зйомного травозбірника забезпечується компактність при зберіганні. У зібраному стані аератор займає мінімум місця. Висота при цьому становить всього 40 см.

Аератор Bosch AVR 1100

Аератор для газону Bosch AVR 1100 здатний забезпечити глибоку обробку поверхні газону. Для цього була створена комбінація з двигуна потужністю 1100 Вт і системи «Jet-Collect». Робоча ширина валика становить 32 см. На валику розміщено 14 обертових сталевих ножів BOR. Агрегат має 4 рівні регулювання висоти: від плюс 5 до мінус 10 см. Вага аератора складає 9,9 кг.

Для збору повсті передбачений місткий 50 літровий травозбірник.

Де купити аератори для газонів Bosch?

Купити аератор для газону Бош Ви можете в нашому інтернет-магазині "Наша Стройка". Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідної моделі, виходячи з Ваших індивідуальних вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати за телефоном.

Для зберігання аератора не потрібно багато місця. Це можливо завдяки зйомному травозбірнику і відкидний ручці управління.