Аератор електричний

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Аератор електричний – це електрична садова машина, призначена для проколювання верхнього шару ґрунту. Виконані аератором для газону проколи сприяють більш інтенсивному проникненню повітря і вологи в кореневу систему трави. Таким чином аерація сприяє росту трави, покращує її якість, підвищує густоту.

Електричні аератори бувають двох типів: мережеві та акумуляторні. Вони ідеальні для догляду за газоном на невеликих ділянках.

Переваги й недоліки електричних аераторів

Основними перевагами електрообладнання є простота в експлуатації і доступність, тому електричний аератор для газону – це відмінний вибір для догляду за газоном на невеликій присадибній ділянці.

Завдяки електроживленню знижується вага самого агрегату. Тому працювати з ним зможуть жінки і люди похилого віку. Електроживлення забезпечує простоту експлуатації і догляду за агрегатом. Достатньо просто підключитися до джерела електроживлення і апарат готовий до роботи. У власників таких аераторів відсутня необхідність консервації обладнання на зимовий період, як це необхідно робити з бензиновими моделями. Шум, вироблений електричним обладнанням, значно нижчий, що дозволяє використовувати його в щільній міській забудові.

Однією з головних переваг електричних моделей є їх екологічність через відсутність шкідливих викидів.

Але найголовнішою перевагою електричних аераторів є їх ціна. Низька ціна в порівнянні з бензиновими аналогами робить їх дуже популярними серед побутових споживачів.

До числа недоліків можна віднести обмеженість сфери використання, яка визначається наявністю електроживлення і довжиною електрокабеля. Але цей недолік не характерний для акумуляторних моделей.

Як правильно вибрати електричний аератор?

Електричний аератор для газону слід купувати в спеціалізованих магазинах. Під час покупки необхідно брати до уваги такі параметри:

  • потужність електродвигуна і ємність акумулятора;

  • ширина обробки;

  • кількість режимів обробки ґрунту;

  • тип травозбірника;

  • наявність додаткових функцій.

Двигун є центральною частиною будь-якого пристрою. Потужність електродвигунів сучасних аераторів коливається від 500 до 2000 Вт. Чим могутніший двигун, тим простіше буде обробляти ґрунт. Для акумуляторних моделей важливим параметром є ємність самого акумулятора. Чим більша ємність, тим вищою є ймовірність тривалої роботи апарату.

Від ширини обробки безпосередньо залежить швидкість виконання робіт. Сьогодні на ринку представлені моделі з шириною обробки від 30 до 40 см. Тому вибрати модель за цим параметром не складе особливих труднощів.

Важливим фактором є наявність різних режимів обробки ґрунту і глибина проникнення. Окремий режим – це певна глибина. Тому чим більше режимів, тим ефективніше він впорається з поставленими завданнями.

Наявність травозбірника зробить прибирання ділянки простіший. Травозбірника бувають жорсткими і м'якими. Жорсткі легше миються, а м'які - значно легше. При виборі травозбірника слід звернути увагу на його обсяг.

При виборі конкретної моделі слід також звернути увагу на наявність додаткових опцій, які зроблять догляд за газоном більш легким: початкову комплектацію, можливість установки додаткових елементів, можливість використання змінних елементів для обробки ґрунту та ін.

Де можна купити електричні аератори за доступною ціною?

Якщо Ви хочете купити електричний аератор для догляду за своїм газоном, то найкраще звернутися в наш інтернет-магазин "Наша Стройка". У нас Ви знайдете широкий асортимент моделей від світових виробників. Наші фахівці допоможуть Вам з вибором необхідного обладнання, врахувавши ваші вимоги і побажання. Для покупки можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати за телефоном.