0 грн. 0

Аератори для газонів Stiga

Сортувати:
Спочатку популярні
Від дорогих Від дешевих Спочатку популярні

Аератори для газонів Stiga

Аератори для газону Stiga – це потужні і високопродуктивні машини. З їх допомогою проводиться оздоровлення газону. Це дозволяє забезпечити високу густоту і швидке зростання трави. Для насичення верхнього шару ґрунту киснем і живильними речовинами Stiga розробила спеціальні моделі аераторів.

Електричні аератори Stiga

Stiga пропонує своїм споживачам електричні моделі аераторів. Харчування машин проводиться від мережі за допомогою штепсельної вилки типу «Schuko». Це дозволяє забезпечити захисне заземлення. Таким чином забезпечується висока безпека використання аератора. Мережеві моделі будуть ідеальними для обробки газонів невеликого і середнього розмірів. Апарати відрізняються компактними розмірами. Тому для їх зберігання не знадобиться багато місця. Під час роботи електроаератори Stiga виробляють мінімум шуму. Це дозволяє їх використовувати в кварталах з густою забудовою, не завдаючи незручностей сусідам. Невелика вага обладнання, а також мінімальний рівень вібрації забезпечують.

Скарифікатор Stiga SV 213 E оснащений електродвигуном потужністю 1300 Вт. Апарат приводиться в рух за допомогою фізичної сили людини. Завдяки невеликій вазі (всього 10 кг) працювати з обладнанням досить легко і комфортно. Висока керованість забезпечується за рахунок спеціальних коліс. Задні колеса мають діаметр 9,4 см, а передні - 20 см. Агрегату не страшні жодні нерівності на ділянці. Модель комплектується двома валиками. Валик для аерації має 36 пружинних зубів, виконаних з високоякісної сталі. Валик для скарифікації має 16 високоточних ножів. Для заміни валиків не потрібні додаткові інструменти. Ширина обробки становить 32 см. У моделі досить широкий діапазон робочої глибини - від мінус 6 до плюс 4 мм. Витягнуті коріння і повсть збираються в 40-літровий травозбірник. Травозбірник виконаний з м'якої, але міцної тканини. Це робить його спорожнення зручнішим.

Модель Stiga SV 415 E оснащена більш потужним електродвигуном (1500 Вт). Ширина обробки становить 38 см. У комплект також входять два валика. Валик для аерації має 44 пружинних зуба. Це забезпечує високу продуктивність проведення аерації. Валик для скарифікації оснащений 20 механічними ножами. Агрегат характеризується широким діапазоном робочої глибини - від мінус 13 до плюс 4,5 мм. Сумний пластиковий травозбірник об'ємом 50 л буде достатнім для обробки середніх та великих за площею газонів. Вага обладнання становить 15 кг.

Бензинові аератори для газону Stiga

Бензинові аератори Stiga здатні впоратися із завданням на великих і складних ділянках. Stiga SVP 40 B оснащується бензиновим чотиритактним двигуном об'ємом 127 куб. см від фірми Briggs & Stratton. Потужність двигуна становить 4 к.с. Тривала робота двигуна забезпечується наявністю іскрового запалювання. Наявність магнето гарантує створення іскри необхідної потужності. Таким чином гарантується безперервна робота пристрою. Місткий бак ємністю 1,8 л забезпечить безперебійну роботу навіть на газонах великої площі. Завдяки наявності праймера і попереднього підкачування палива полегшується легкий і надійний запуск двигуна внутрішнього згоряння.

Робоча ширина обробки становить 40 см. Дана модель обладнана єдиним валиком з 32 плаваючими ножами. Такі ножі більш ефективно справляються з вичісуванням трави і збором відмерлої кореневої системи рослин. Плаваючі ножі здатні виробляти глибоку аерацію, а також розпушування ґрунту. Збір трави і повсті проводиться в травозбірник з високоміцної тканини об'ємом 50 л.

Вага апарата становить 37 кг. Завдяки широким колесам (18 см) керувати аератором Stiga SVP 40 B досить просто і зручно.

Де купити аератори Stiga за доступною ціною?

Купити бензиновий або електричний аератор для газону шведського виробника Stiga Ви можете в інтернет-магазині "Наша Стройка". Наші фахівці допоможуть Вам підібрати вибрати необхідну модель, з урахуванням Ваших вимог і побажань. Для покупки Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або зателефонувати за телефоном.