Сітка кладочна

Показати:
36
6 12 36
Сортувати:
За замовчуванням
Від дорогих Від дешевих За замовчуванням

Сітка кладочна виступає актуальною модифікацією металевої сітки. Процес виготовлення відбувається за допомогою контактного точкового зварювання. У виробничих процесах активно задіюються сучасні технології, а в якості матеріалу використовується дріт з діаметром від 3 до 6 мм. Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує широкий вибір продукції за вигідними цінами.

Особливості сітки кладочної

Даний матеріал активно використовується в процесі виконання різнопланових будівельних робіт:

  • армування цегляної кладки;

  • армування цементних стяжок;

  • при штукатурних і облицювальних роботах;

  • при бетонуванні підлог і т.д.

У виробничих процесах використовується низьковуглецевий сталевий дріт ВР-1, який володіє періодичним профілем. Матеріал отримують за допомогою зварювання один з одним взаємно поперечних дротів. У підсумку, отриманий продукт може мати як прямокутні, так і квадратні осередки з різноманітними розмірами (50х50, 100х100 мм і т.д.).

Купити сітку кладки

Інтернет-магазин «Наша Стройка» пропонує вигідно купити кладочну сітку. Дана продукція поставляється в рулонах і відмінним чином підійде для будівництва вольєрів для тварин, для зміцнення штукатурки і різнопланових огорож.

Матеріал активно використовується на всіх етапах будівельних робіт. За допомогою кладочної сітки можна підвищити міцність будівлі або споруди, рівномірним чином розподіливши діюче навантаження на всі будівельні конструкції.

Наш магазин пропонує своїм відвідувачам тільки якісні зразки виробів, які відповідають суворим міжнародним стандартам. Познайомитися з повним асортиментом виробів ви можете в нашому електронному каталозі. При виникненні питань завжди можна отримати вичерпну і професійну консультацію від наших менеджерів.